reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
domka ja wierzę że będziemy sierpniówkami :-D i całe wakacje będziemy narzekac jak to upały nas wykańczają i jak spuchniete jesteśmy :-D głowa do góry!
ookatkaoo nigdy nie mowi nigdy.. jak to się mówi 'póki pilka w grze..' :-)
 
A ja tak jak mówiłam pokłóciłam sie z moim męzem. Oczywiscie w nocy próbowal sie do mnie dobierac, ale to są włąsnie niego "przeprosiny" powiedziałam ze nie i poszłam spać... dalej mi nie przeszło...
Domka ja też bym chciała zeby przyszła juz a nie teraz nawet nie wiem ile na nią czekać....
 
to mój cykl miała teraz 31 dni. Kobietka zapisz mi termin @ na 12 grudnia.
Aha i jak mi się skonczy okres to zacząc mierzyć temperature czy może od razu?
Ja się bede przez tydz mało odzywac bo taka akcja ze mialam ten internet 1gb i mi wczoraj zablokowali bo zużyłam;-) i korzystam od szwagierki. Ale M wczoraj pojechał i teraz mam 12GB za 40zł ale dopiero od 17stego jak rachunek przyjdzie.Także przez tydz.się bede sporadycznie odzywać..Bella jeżeli masz test to go zrób i bedziesz miałą pewność.
Tak Caroline nie ma co się załamywać bedziemy sierpniówkami;-)
Katka bo faceci to świnie;-)
 
Domka no to mnie teraz zaskoczyłaś, ja też nie testuję bo też czekam @ piersi przestały bolec, brzuch tez.
Katka ty zostałaś testujesz jutro?
No nic będziemy sierpniówkami. Ja bym chciała dostac 13.11 tak jak powinnam i wtedy wiem na czym stoję a jak dostane wczesniej to co cykl to inny, i jak tu obliczac dni płodne.
 
Dzien dobry dziewczynki.

Dzis w szpitalu nocowala moja mama wiec ja troszke odpoczelam. Nawet temperature udalo mi sie zmierzyc.

Domka przykro mi :( Ale nie lam sie, uda sie nastepnym razem.

Bellaa, katka nadal trzymam kciuki.

Domka mozesz zaczas mierzyc temp. jak @ sie skonczy.

Joaro bardzo dlugi masz ten cykl. Jakie masz zwykle ? Moze to przez hormony.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:)

Adelo ja tez sie nie przylozylam w tym cyklu i prosze widzialas moje krechy:) wiec wierze ze i tobie sie teraz udalo...
Domka,Bella glowa do gory:)i &&&&&&&&&
Katka czesto sie klucicie, a to nie dobrze...ja jesli mialabym taka atmosfere i slyszala takie teksty od meza,zastanowila bym sie czy podejmowac starania o drugie dzidzi, bo nie powinien cie tak traktowac, a wiem co mowie bo moj ex maz wielce byl szczesliwy jak zaszlam i w koncu w 4 miesiacu ciazy odeszlam...nie chce ci mowic jak masz robic ale przemysl to bo moze przerwa w staraniach do wyjasnienia wszystkiego przyda sie...sory ale tak mysle...
Ja synka nie mam zabrali moi rodzice hihi jakos pusto bez niego dziwnie nam:/cisza spokoj ehhh

Wysylam fluidki lapcie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;)
 
Zrobiłam test dla pewności ale tak jak myslałam 1 krecha. No nic czekamy.Koło 21 zaczynają sie płodne dni to bedziemy szalec;-) smutno mi troche alo to dopiero 1 cykl.
 
reklama
Do góry