reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Ritta - to widzę, że problemów z płodnością w rodzinie nie macie, skoro mamie po 40stce się udało bez kombinowania :yes: U mnie moja mama zaszła w ciążę dokładnie w moim wieku i dokładnie w tym czasie. Gdyby mi się udało w przyszłym cyklu to byłoby identycznie (wiek, studia, miesiąc itd). :)


Bubbles - jak u mnie będą złe (odpukać puk puk! :D) to pójdę się ululać z rozpaczy :-D
 
reklama
Kurcze pozamiatalam tylko mieszkanie a ze mnie sie leje (pot):/ kto mi pomize podlogi umyc?? Az mi niedobrze:/

U mnie na obiadek mialo byc tylko spagetti ale... ale wyczailam kielbaske (moj wczoraj przyniosl) i takim sposobem mamy barszczyk bialy do tego:) wyszedl pycha;)

Mam ochote na barszcz ale wigilijny (z fabim jak bylam w ciazy nie moglam sie go najesc...po swietach tez mi gotowala:D) jak myslicie jak mamie napisze zeby zrobila na sobote zacznie cos podejrzewac hihi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anulka - ja mogę pomóc, bo zaraz idę pod prysznic to akurat się zmacham, żeby było po co się myć :-)
*szura mopem* :)
 
Karola - wielkie brawa i gratki!!! Po takim wydarzeniu można mieć motywację ;-)

Nadzieja210 - nie jesteś sama z takimi myślami, ale życie w sumie przynosi niespodzianki wtedy kiedy najmniej się tego spodziewamy :-) więc nic nie jest stracone.

Lisica - nakręcanie wiem, że nie jest dobre, pierwszy cykl mój nieudany i powiedziałam sobie - "nie, nie będę robić żadnych testów, przyjdzie @ to przyjdzie, nie to nie". Ale w końcu zrobiłam testy i Bete :-p Ale to były pierwsze moje starania z mężem, więc ciekawość mnie zżerała - bo w sumie parę rzeczy wskazywało na to - jak powiedziała Ritta - fasolka się chyba rozmyśliła, ale w tym cyklu już taka głupia nie będę :no:
 
Lisica - nakręcanie wiem, że nie jest dobre, pierwszy cykl mój nieudany i powiedziałam sobie - "nie, nie będę robić żadnych testów, przyjdzie @ to przyjdzie, nie to nie". Ale w końcu zrobiłam testy i Bete :-p Ale to były pierwsze moje starania z mężem, więc ciekawość mnie zżerała - bo w sumie parę rzeczy wskazywało na to - jak powiedziała Ritta - fasolka się chyba rozmyśliła, ale w tym cyklu już taka głupia nie będę :no:

Mam takie samo postanowienie :tak: Po pierwszej becie równej 0 koniec z testami. Najwcześniej jak @ się spóźni.
 
No Inis ladnie ci to wyszlo hihi kto wymysli takie duze mieszkania az 70 m?ehh i to jeszcze w plytkach...moze w lecie jest od nich wygodnie no ale wolalabym panele...
 
A jak byłoby fantastycznie, gdyby po owulacji kobietom zabrano rozum i mogły nie myśleć o tym co nie trzeba hehe:-p Już sama się zastanawiam, co tu robić i jak, żeby nie myśleć o tym wszystkim w cyklu, a już na pewno nie w III fazie :D

Co Wam pomaga dziewczyny? Ja w sumie jak sprzątam, to nie myślę o głupotach ;-)

Dziś już wysprzątane na święta i czas spędzić najbliższe dni z mężusiem, gdyby nie on to już dawno bym kitła..
 
A jak byłoby fantastycznie, gdyby po owulacji kobietom zabrano rozum i mogły nie myśleć o tym co nie trzeba hehe:-p Już sama się zastanawiam, co tu robić i jak, żeby nie myśleć o tym wszystkim w cyklu, a już na pewno nie w III fazie :D

Co Wam pomaga dziewczyny? Ja w sumie jak sprzątam, to nie myślę o głupotach ;-)

Dziś już wysprzątane na święta i czas spędzić najbliższe dni z mężusiem, gdyby nie on to już dawno bym kitła..

Moge pozyczyc ci na dove Fabiego bo pewnie a pewnie po paru godz bedziesz miala dosc hihi
 
reklama
Do góry