reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Magda gratuluje;) od rana wyczekuje tych kreseczek;) mi ten(bobotest) test nie wyszedl a po 5 minutach zrobilam pink test nie z porannego moczu (bo pierwszy test byl z porannego) i byla grubsza kreska i ciemniejsza;)
Ale wazne ze kreska jest a nawet i 2;) wiec wielkie gratulacje;)
 
Czesc:) wlasnie dzisiaj zaczynam 1 dc i od dzisiaj biore wiesiolka :) to sie gdzies zapisuje czy mam podac teraz kiedy malpa ma przyjsc? I mnie zapiszecie?

Kochane co do klotni.. Ja wiem doskonale ze ciezko jest pierwszej przeprosic tym bardziej jak sie wie ze ma sie racje ale jakos trzeba zagryzc zeby i porozmawiac. Kiedys kroras z was napisala slowa ktore bardzo mi utkwily i spodobaly: kazda minuta smutku zabiera nam minute radosci. Caly czas te slowa chodza mi po glowie. Takze glowki do gory i usmiech na twarzy:)
 
Dziewczyny, szczególnie kobietka22, mam taką małą sugestię, a w zasadzie propozycję... nie wiem na ile to jest wykonalne ale co powiecie na to, żeby lista staraczek była aktualizowania w pierwszym poście? Zamiast wklejać ją tutaj, na stronach które szybko giną (bo produkcja idzie nam błyskawicznie) :) to przy każdej zmianie kasować poprzednią z pierwszego posta i zastąpić ją nową, aktualną. Nam byłoby dużo łatwiej ją znaleźć (po prostu kliknąć pierwszą stronę) a i dla Ciebie kobietka chyba byłoby prościej niż szukać po postach. Czasem jest ciężko odnaleźć...
Jak sądzicie kochane? Da się tak zrobić? :yes:
 
reklama
Do góry