reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Witajcie, nareszcie mamy super pogodę:tak:

Dzisiaj dostałam @ hura;-)a tak się bałam po tej chorobie. Także zaczynamy oficjalnie starania:tak::tak: Kto startuje ze mną??

Co tu taka cisza? co u was?
 
reklama
Witajcie :-)

Ja już jestem po USG genetycznym. Z dzidziusiem wszystko w porządku :-) Niskie prawdopodobieństwo chorób genetycznych. Ma ponad 7cm, ale nie wiadomo jakiej jest płci :-)

Bella
co tam u Ciebie, wszystko w porządku? Mogę już gratulować? :-)

A co się stało z Anulką, naprawdę poroniła? :szok:

Wszystkiego najlepszego dla tych z Was, które mają już dzieci, a dla reszty szybkiego zafasolkowania :-)
 
Kwiatuszku bardzo się cieszę, że z dzidzią wszystko ok i jest zdrowa, to najważniejsze :tak:
Bella odezwij się?? co u Ciebie ??
Aschlee czytałam na wątku staraczek 2014, że dalej walczysz.. także dołączam do was chyba do tego wątku, ostatnio tu cisza a tam luźniej się zrobiło;-)
 
Witajcie dziewczyny

Wizytę mam jutro rano o 8/, mam mega stresa, płaczę i w ogóle boję się jak cholera, miałam dziś troszkę beżowego śluzu, i niteczki krwi w śluzie:-(
kwiatuszku także jak widzisz, lepiej jeszcze poczekaj z gratulacjami:-(

Tak bardzo się boję :-(nastawiam się na najgorsze, niestety.
 
Kasia no niestety musze walczyc dalej...nie ma innego wyjscia. Super to zapraszam na watek :tak:
 
KasiaJ82 trzymam kciuki za dwie kreseczki.

Bella myśl pozytywnie i postaraj się nie denerwować, bo to dzidziusiowi nie pomaga. Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze. Może trzeba brać luteinę lub dupka. Obyś jutro przyniosła same dobre wieści :-)

Aschlee25 dobrze, że się nie poddajesz. Owocnego cyklu :-)

Przesyłam Wam moc wirusków :-)
 
Jestem po wizycie, ciąża jest, ale obok ciąży zrobił się mały krwiaczek, mam przyjśc na kolejne usg za tydzień, dostałam duphaston i czekamy, jeszcze tydzień nerwówki, wtedy już musi byc widac tętno.
 
Wszystko będzie dobrze.. grunt to pozytywne myślenie :)
/u nas narazie wszystko w porządku, od dzisiaj leniu****e już w domu do rozwiązania - mam nadzieję, że nie zwariuje...ale dla dzidziusia wszystko.
 
reklama
Bellaa tak niekiedy bywa. Myśl pozytywnie i dużo leż, odpoczywaj i na pewno wszystko będzie dobrze. :tak:

Olushia ciesze się, że u Was wszystko dobrze :-) Korzystaj z odpoczynku i ciesz się nim puki możesz :-)
 
Do góry