reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od jesieni 2013

To prawda Bella, miałam właśnie skrytą nadzieję, że uda mi się ze stażem, żebym w czasie kiedy nie mogę się starać zająć się czymś i nie myśleć, akurat to byłby czas kiedy mogłabym spokojnie go skończyć i zacząć się potem starać o dziecko, ale nie udało się firmom. W ogóle mam jakiegoś pecha, bo miałam 3 możliwości stażu od marca i każda zakończyła się negatywnie z innego powodu. Więc jak tu się nie załamać :/ A film podobał mi się, gatunek dramat, wiadomo bez szczególnej akcji, ale nie o to chodzi w takich filmach. Takiego syna chciałabym mieć jak w tym filmie, prze fajny i bystry ;)
 
reklama
Witajcie..a ja mam mega doła.. :-( bardzo się boję, że zobaczę II kreski, bo kurcze nie mam objawów na @ .. poprostu nic. Za to kłuje mnie dalej pod łopatką:-( antybiotyk wzięłam i niewskazany dla planujacych i w ciąży...
Do tego jakoś chęci brak .. do wszystkiego... nie potrafię się na niczym skupić...

Bella super, pewnie do gina za jakiś czas, zeby było już małe widać:tak:
Adelo myślę, że wszystko ma swój czas, także ułoży się.. ja miałam umowę na zastępstwo jak byłam w ciąży, zamartwiałam się i co, zdążyłam wrócić na etat i na nim zostać na czas nieokreśl. Także różnie to bywa kochana. Trzymam kciuki, oby Tobie się udało!!
Ada lipiec już niedługo:tak:
 
Hej dziewczynki,

Kasia, nie tracę nadziei, że jakoś nam się to wszystko ułoży, plusem u mnie jest to, że w sprawach długofalowych jestem cierpliwa i już się pogodziłam z dłuższym oczekiwaniem na maleństwo, a w kwestiach "krótkofalowych" nie za bardzo ;) Jakoś to będzie.
 
czesc,
pogoda sie poprawila.
Adelo, Kasia glowa do gory! :)
ja juz nie mysle o tym, czas szybciej leci wtedy :)
za to P ciagle marudzi ze chcialby starac sie o malenstwo.
Wzielam sie za prawdziwe porzadki wiosenne:D
bylyscie na Nocy Muzeow?
 
Dziewczyny co wy takie doły tu łapiecie, juz mi się usmiechnąc.
Adelo ciągle ci kibicuje i trzymam za ciebie kciuki>
Kasia a kiedy miałaś dostac @ może się opóźnia przez chorobę i leki, zresztą co ma byc to będzie, a wierzę że będzie dobrze. Wizyte planuję za dwa tygodnie, ale tylko dlatego, bo po tamtym poronieniu może mi dac odrazu duphaston, bo tak mówiła mi na ostatniej wizycie ginekolog, a ten do którego ide i tak osobno umawia na usg bo to w innym gabinecie, u nas nie ma w ośrodku USG. A jednak zdecydowałam się na Ośrodek, lekarz ma dobrą opinie i pracuje w szpitalu, a tak w ogóle to on robił mi zabieg.
 
Bella mam dostać @ ok. 24 maja, także jeszcze mam czas. Ale wiesz boję się ..
Ja jak byłam w ciąży z małą też chodziłam do dr do ośrodka zdrowia, też nie ma usg ale umawia się w szpitalu na badanie.
Teraz dalej do niego chodzę, jestem zadowolona. Ja brałam luteinę:tak:

Ada nie byłam, ale słyszałam, ze dość sporo ludzi, zwłaszcza w Bytomiu;-)
A Ty gdzie byłaś??

Sprzątasz?? to może i u mnie po remoncie troszkę cooo hehe:-D ja cz
 
Hej kochane

Ada cały czas czekam na twój wielki czas;-) i mocno kibicuje;-)

Kasia, Kajuta za was również trzymam mocno kciuki;-)

Adelo głowa do góry wkrótce wszystko wróci do normy i wszystkie będziecie cieszyły się swoimi malenstwami:-)
My czekamy na usg polowkowe wreszcie może nasze malenstwo się nam ujawni;-)
 
reklama
Ada :-* Ty pamiętaj że mocno Ciebie wspieran ;-)i nie przestaje w Ciebie wierzyć;-)od razu będą bliźniaki;-)
 
Do góry