reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Anulka mnie też bardzo korci. Ale boje się, że będzie jakiś bladzoch którego będę wypatrywać pod światło i będę tylko schizować. Chciałabym zobaczyć II kreseczki i nie mieć wątpliwości. Ale kusi, kusi ....
 
reklama
Anulka zdjęcie jakoś dziwnie się załączyło i słabo widać. Chodziło mi o to, że na schemacie widać, że przed @ jest sucho, nie ma śluzu. A na forum czytałam, że kilka dziewczyn mówiło że ma gęsty biały śluz przed @ i okazywało się że zafasolkowały :)

anastazi karolq też pisała, że ma sucho a wyszły II kreseczki. Nic nie przesądzone ;)

Ja teraz nie obserwuje śluzu bo ciągle biorę te globulki :/
 
ja zaczynam mieć przeczucie ze w tym cyklu raczej nic z tego nie będzie....wogole nie mam zadnych objawow, nawet tych które zawsze przy @ mam ....
 
Hej dziewczyny, mam przerwę to pisze.
Tyle o ile udało mi się doczytać. :)
Cieżko nadrobić nawet dwie strony :)

Co do farbowania włosów, ja wróciłam do mojego naturalnego koloru (brąz z refleksami blondu) trwało to rok, ale przetrwałam.

Co do śluzu, to ja już też niczego nie wiem.
Ja mam mokro, białawy śluz, ale nie lepki.
 
Blue moj tez nie jest lepki...

Piaska miejmy nadzieje ze sie udalo:) ile ci sie spoznia??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No i wiecie co korci mnie te testowanie, ale trzyma mnie to, że za wcześnie, za wcześnie, za wcześnie. I w głowie mam mętlik.

Anulka - ciekawe czy znaczy to to. :);)
Dodam boli mnie strasznie podbrzusze.
 
Pisaka to opinie niektórych dziewczyn, którym się udało. Jakiś czas temu na Staraczkach 2013 któraś tak pisała. Życzę Ci żeby się udało bo Ty weteranka :) (Troszkę czytałam na innych wątkach ;-))

anastazi brak objawów to też objaw :-)

Blue jak w pracy ? Bo ja zamiast pracować na BB siedzę :-D

Anulka a Ty po test poleciałaś ?
 
reklama
Do góry