reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Witam:)
Blueberrry- Oby dzień w pracy szybko zleciał...:-):-)
:no:
Ja coś spać nie mogę....Cały czas myśle o tych cholernych wynikach...:wściekła/y:


i boli mnie brzuch:(

Teraz zobaczyła, Hej porannie Inis:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katka - hej :) trzymam kciuki za wyniki. Widzę, że dziś nie tylko ja mam kryzys... noc tragedia, pobudka przed budzikiem bez celu i sensu, chyba za dużo myśli w głowie.
Ale nie ma co narzekać! Ja zaaplikowałam sobie następujący środek zaradczy na spadek nastroju: kawa do pyska i muzyka. Na razie działa :tak:
 
No u mnie tez właśnie kawka...:)
niby z każdego kalendarza wychodzi mi ze dni płodne będę miała w ten wekkend a owu w poniedziałek ;/
a mój mąz jak na złośc poinformował mnie ze nie wie czyz zjedzie na wekkend?:(:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Blueberrry Dziękuję:-*:-):happy:

Mam nadzieje. Jade o 9,30 do szpitala zrobić te powtórkowe badania na ALT I AST , I mam nadzieje że będa ok. i dziś już powinny byc z wrocka na hbs

Wkleje wam ostatnie wyniki te wątrobowe.
Czwartek
ALT.......31
AST.......60

SOBOTA
ALT.......89
AST.......119

NIEDZIELA
ALT.......113
AST........106


ZObaczymi dzis,co będzie..
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie staraczki :)
Ale z Was ranne ptaszki. Właściwie ja też wstałam o 5:30, jak zwykle :(

Inis jak już kiedyś pisała mój lekarz przy 30 dniowych cyklach zalecił starania od 10 dc do 18-20dc.
Myślę, że owulację możesz mieć 15-16 dc. Chociaż ja kideyś miałam 19 dc ale cykl wydłużył się do 32 dni.
 
Dzien dobry z kawa :) ja tez dzis nie wyspana a tu za 40 min do pracy lecę wolałabym skoczyć jeszcze pod kołderke bo ciemno jeszcze :/
Jak czytam po ile macie lat to czuje sie jak dinozaur bo u mnie juz stuknęło 34 a po ślubie 12 jesteśmy :)a znamy sie 17 lat :) ok lecę suszyc włosy do pózniej , co macie dzis w planach na obiad ?
 
Ostatnia edycja:
Ritta - dziękuję za info :) czyli jeszcze dziś będzie się działo.

Dziewczyny, pisze z fona pierwszy raz :) ha! Nowoczesność...
 
reklama
Witajcie:)

Katka &&&& za wyniki;)

My z malym wstalismy 30 min temu...powoli ogarniecie i w planach mamy spacer z kolezanka tylko moj zabral wozek do pracy bo byl w aucie:/ ehh

U mnie na obiadek pierogi ruskie bo wczoraj zrobilam wiec mam dzis luz:) zupka tez jest pomidorowa:)

Pisaliscie o testowaniu mi tez termin wypada na niedziele:)

Mnie brzuch ćmi, piersi bola ale nie cale tylko suty:/ to mnie troche zbija z tropu...
Co do testow...hmm kupie pierwszy lepszy bo wiecie co ja mialam z testami...(nie wychodzily nawet jak @ nie bylo)...

Jakies dziwne mam przeczucia ze sytuacja sie powtorzy sprzed 3 lat:)hihi OBY!!

Milego wtorku zycze;)
 
Do góry