reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

No i jak tam dziewczyny? Kto nie wyspany ręka w górę.
Druga faza i czas tuż przed @ mnie wykańcza. Kręgosłup okrutnie boli, nie daje chodzić normalnie i spać, podbrzusze ciężkie jak bym miała tam beton i czuję się spuchnięta. Ja chcę już @... Bo mam już dość :(
 
reklama
Ja też się nie wyspałam...Moje bóle jajników wczoraj zmalały, a dziś już odeszły w zapomnienie. Przynajmniej tyle dobrego. Kotka, życzę poprawy samopoczucia ale bez nadejścia @ :)

Pocieszne macie te zwierzaki.
 
Kotka następny cykl już jedziesz z clo i duphastonem?

Luska to jakieś zbiorowe niewyspanie się chyba. Trzym się.
 
Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama z niewyspaniem :D

Lusia tak, od nowego cyklu idzie clo i luteinka :) Dlatego wkurzam się czekając na @. Z drugiej strony wolałabym chyba, aby @ mi się nieco przesunęła i się spóźniła, bo w przyszłym tygodniu mam wyjazd tygodniowy i wygodniej byłoby z datą monitoringu... Ale i tak nie mam wpływu na termin miesiączki, więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać :)
 
reklama
Postanowiłam dzisiaj wziąć się ostro za szukanie miejsca na monitoring. Okazało się, że w jednym z ośrodków kosztuje to 40zł, ale pani przyjmuje jedynie 2x w mies., oczywiście terminy nijak mi nie pasują. W innym miejscu (45zł) też terminy pozajmowane. Udało znaleźć się termin na 14go (jeśli @ przyjdzie w terminie, to będzie to 12dc), za 50zł. Zapisałam się, bo terminów innych brak... Jakaś masakra. To u nas tyle kobiet stara się o ciążę, że wszystkie wolne terminy w promieniu 30km na monitoring pozajmowane?! Za usg typu podgląd oWulacji nie będę przecież płacić jak za zwykłe usg, czyli 80zł, skoro jest możliwość taniej...
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
809 tys
Do góry