reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze dziecko

Tak, opóźniona o 6 dni, czyli wynika z tego, że cały cykl był przesunięty.
Chyba ze stresu, mam nadzieję, że nie jakieś zaburzenia hormonalne, do tej pory miałam jak w zegarku, ewentualnie opóźnienie rzędu 1-2 dni.
Możliwe , że stres.. A miałaś owu , bo niestety nie pamiętam?
A jak ten cykl starań ?
 
reklama
Możliwe , że stres.. A miałaś owu , bo niestety nie pamiętam?
A jak ten cykl starań ?

Zawsze miałam wszystko jak w zegarku, jednak w tamtym miesiącu miałam pogrzeb w rodzinie i związane z tym stresy (ciężka choroba). W dniach wyliczonych jako płodne tym razem testy pokazywały na brak owulacji, zazwyczaj korzystałam z 3-4 testów dzień po dniu, a tu nic. Myślałam, że cykl całkiem bezowulacyjny, ale po kolejnych kilku dniach zrobiłam z ciekawości test i wyszedł płodny, niestety nic z tym nie zrobiłam bo znowu Tż miał wyjazd (gdybym z góry wiedziała dałoby się trochę zmienić datę wyjazdu, przyspieszyć albo opóźnić).
Tak, że cały cykl został chyba przesunięty bo i miesiączka wyjątkowo tyle się spóźniła.
 
A wiecie może kobietki

U mnie pewnie będzie to samo też czekam i czekam a ta @nie przychodzi :/
Ja bym powtórzyła jutro test [emoji6] Który to dzień cyklu będzie?
Zawsze miałam wszystko jak w zegarku, jednak w tamtym miesiącu miałam pogrzeb w rodzinie i związane z tym stresy (ciężka choroba). W dniach wyliczonych jako płodne tym razem testy pokazywały na brak owulacji, zazwyczaj korzystałam z 3-4 testów dzień po dniu, a tu nic. Myślałam, że cykl całkiem bezowulacyjny, ale po kolejnych kilku dniach zrobiłam z ciekawości test i wyszedł płodny, niestety nic z tym nie zrobiłam bo znowu Tż miał wyjazd (gdybym z góry wiedziała dałoby się trochę zmienić datę wyjazdu, przyspieszyć albo opóźnić).
Tak, że cały cykl został chyba przesunięty bo i miesiączka wyjątkowo tyle się spóźniła.
Masz wytłumaczenie stres i nerwy wpłynęły na cykl.. A jeśli owu była później więc @ przyła później.. Szkoda , że jednak cykl stracony
A jak teraz się masz ?
 
Ja bym powtórzyła jutro test [emoji6] Który to dzień cyklu będzie?Masz wytłumaczenie stres i nerwy wpłynęły na cykl.. A jeśli owu była później więc @ przyła później.. Szkoda , że jednak cykl stracony
A jak teraz się masz ?
Dzis mija 40dc,poczekam jeszcze kilka dni w tej "niepewnosci" bardziej juz zluzowalam i tylko czekam na ten okres zeby juz byl
 
reklama
Do góry