reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o ciążę 35+ :)

Cześć dziewczyny. Kilka dni temu skończyłam 36 lat, mój partner 42 i też staramy się o dzidzię. Mam już 14 latka z poprzedniego małżeństwa. Staramy się od dwóch miesięcy. U mnie dodatkowym problemem jest brak jednego jajnika. Mam nadzieję że się uda. Staramy się drugi miesiąc. Pierwszy cykl nieudany. Teraz jestem 6 dni przed spodziewaną @ i czekam :))
 
reklama
Wspolczuje...
wiecie co jest najgorsze dla mnie- te ciagle czekanie i nadzieje,ze w koncu sie uda, to mnie doprowadza do bialej goraczki czasami i mam takie zjazdy emocjonalne, bo znow sie nie udalo , a niby bylo wszystko ok, robilam co trzeba, przebadana jestem ja i maz, leki biore,a wciaz nic z tego i te ptyanie dlaczego? czy jestem gorsza? Bo mi sie nie udaje, a innym szast prast i znow ciaza i to nieplanowana 🥺
 
@Igumama dokładnie tak jest, ciągle na coś czekamy. A to na owu a to na test, jakieś badania i tak w kółko. Czasami już sił brak. W tym cyklu wrzucamy na luz, o ile w naszym przypadku się da, bo po owu muszę robić zastrzyki i mieć wlew z intralipidu ale na razie mam dość testów owu i mierzenia temperatury.
Trzymam kciuki za Ciebie ✊
 
@Igumama dokładnie tak jest, ciągle na coś czekamy. A to na owu a to na test, jakieś badania i tak w kółko. Czasami już sił brak. W tym cyklu wrzucamy na luz, o ile w naszym przypadku się da, bo po owu muszę robić zastrzyki i mieć wlew z intralipidu ale na razie mam dość testów owu i mierzenia temperatury.
Trzymam kciuki za Ciebie ✊
🥰 A ja za Ciebie i wszystkie statajace sie w nowym cyklu
 
I ja się witam. 36 skończone tydzen temu. Staramy się o 3cie od września 2020, w tym 1 poronienie za sobą na poczatku grudnia. Zawsze zachodziłam od razu a teraz po lyzeczkowaniu leci 4cs, czekam na owulację powinna być na dniach. Mam nadzieję że się pojawi bo się przeziebiłam i różnie to może być 😥.
 
Wspolczuje...
wiecie co jest najgorsze dla mnie- te ciagle czekanie i nadzieje,ze w koncu sie uda, to mnie doprowadza do bialej goraczki czasami i mam takie zjazdy emocjonalne, bo znow sie nie udalo , a niby bylo wszystko ok, robilam co trzeba, przebadana jestem ja i maz, leki biore,a wciaz nic z tego i te ptyanie dlaczego? czy jestem gorsza? Bo mi sie nie udaje, a innym szast prast i znow ciaza i to nieplanowana 🥺
Rozumiem cie :) tez tak czasami mam :) nam sie udalo dopiero jak "odpuscilismy" po 5 miesiacach starań... bylismy tak zmeczeni psychicznie I emocjonalnie (zwlaszcza ja ). Stwierdzilismy odpuszczamuy widocznie many miec tylko jedno i ... Bach brak okresu pozytywny test. Co prawda ciaza poroniona.. ale zbyt duze staranie I stres nie pomagaja... wiem, ze late sir mowi :)
 
Zazdroszcze ze tak umiesz- ja niestety chyba nie potrafie tak odpuscic, bo ciagle tylko leki, sluz i kiedy owulacja a potem odliczam do @ i mam nadzieje ze nie przyjdzie w koncu, i jakos nawet jak chce odpuscic to nie za bardzo mi to wychodzi bo zawsze i tak mysle o jednym
a najbardziej mysle ze jestem coraz starsza i bedzie tylko gorzej😭😩😟
jak ja bym chciala miec znow 20 pare lat a tu blizej do 40 niestety...
 
Zazdroszcze ze tak umiesz- ja niestety chyba nie potrafie tak odpuscic, bo ciagle tylko leki, sluz i kiedy owulacja a potem odliczam do @ i mam nadzieje ze nie przyjdzie w koncu, i jakos nawet jak chce odpuscic to nie za bardzo mi to wychodzi bo zawsze i tak mysle o jednym
a najbardziej mysle ze jestem coraz starsza i bedzie tylko gorzej😭😩😟
jak ja bym chciala miec znow 20 pare lat a tu blizej do 40 niestety...
Niestety wiek wiekiem ale mode kobiet tez maja problem z zajsciem w ciażę :)
 
reklama
Czesc kobitki, jak mija kolejny cykl?
ja dzis mam 22dc i nic kompletnie nie czuje, niczego sie nie spodziewam i na nic sie nie nastawiam
pewnie jak zawsze powitam🐵
jak u Was?
pozdrawiam
 
Do góry