reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Jak tam u Was ? Jakieś dobre nowiny po Świętach?:-)

Ja zrobilam test w 28dc wyszedł negatywny,dzisiaj 31dc a @Nadal brak :-/ nie cierpię twgo:-/ mogła by już przyjść żeby nowy cykl się zaczął,chciałam też umówić się do gina - udało się mi do dobrego na 2.01 ale nie wiem czy uda mi się pójść bo pewnie @mnie dopadnie:-/

Pozatym ciągle mieszają się mi myśli bo jeśli owu miała byc(po objawach) okolo12-13dc to test powinien już wyjść albo @już powinna być.czyli była pewnie w innym dniu- jeśli już 30dc a @ nie ma to przypuszczalnie około 16-17dc była owu:-/ taki mętlik :-)
Chyba w tym cyklu będzie maraton przytulankowy:-)

Pozdrawiam Was:-)
 
Jak tam u Was ? Jakieś dobre nowiny po Świętach?:-)

Ja zrobilam test w 28dc wyszedł negatywny,dzisiaj 31dc a @Nadal brak :-/ nie cierpię twgo:-/ mogła by już przyjść żeby nowy cykl się zaczął,chciałam też umówić się do gina - udało się mi do dobrego na 2.01 ale nie wiem czy uda mi się pójść bo pewnie @mnie dopadnie:-/

Pozatym ciągle mieszają się mi myśli bo jeśli owu miała byc(po objawach) okolo12-13dc to test powinien już wyjść albo @już powinna być.czyli była pewnie w innym dniu- jeśli już 30dc a @ nie ma to przypuszczalnie około 16-17dc była owu:-/ taki mętlik :-)
Chyba w tym cyklu będzie maraton przytulankowy:-)

Pozdrawiam Was:-)
A czemu nie powtórzysz testu? Było tutaj już wiele przypadków negatywnych testów które okazywały się ciążą. Ja jestem w podobnej sytuacji, robiłam test 29 dc i negatyw, dzisiaj 31 dc i okresu nie ma. Testu jeszcze nie powtórzyłam, zaczekam chyba do jutra no i nie wiem kiedy miałam owulacje :)
 
Ja tak czułam się po usłyszeniu, że nie ma akcji serca, nie rzeczywiste, to nie prawda, nie dotyczy mnie, nie, nie , nie, nie wierzyłam... Jakbym byla obok tego wszystkiego... Wiesz, ja też uczepilam sie bardzo tego, żeby mieć dziecko... może ukoi ten ból, mimo ze zawsze będę pamiętała, jednak pozwala to skupić myśli na czymś pozytywnym... Tylko wizja kolejnej straty jest koszmarem na jawie...
Ja jak usłyszałam że serduszko nie bije w pierwszej kolejności zaczęłam się śmiać, w ogóle nie docierało do mnie co ten lekarz mówi, dopiero po chwili jakby ściana się na mnie zwalila. Oczywiście pojedzilam jeszcze po kilku lekarzach bo nie wierzyłam że to prawda😟
 
Jak tam u Was ? Jakieś dobre nowiny po Świętach?:-)

Ja zrobilam test w 28dc wyszedł negatywny,dzisiaj 31dc a @Nadal brak :-/ nie cierpię twgo:-/ mogła by już przyjść żeby nowy cykl się zaczął,chciałam też umówić się do gina - udało się mi do dobrego na 2.01 ale nie wiem czy uda mi się pójść bo pewnie @mnie dopadnie:-/

Pozatym ciągle mieszają się mi myśli bo jeśli owu miała byc(po objawach) okolo12-13dc to test powinien już wyjść albo @już powinna być.czyli była pewnie w innym dniu- jeśli już 30dc a @ nie ma to przypuszczalnie około 16-17dc była owu:-/ taki mętlik :-)
Chyba w tym cyklu będzie maraton przytulankowy:-)

Pozdrawiam Was:-)
U mnie takie cuda 😲
Test z dziś rana, wczoraj wyszedł pierwszy blady, ogólnie szok, bo w 26dc robiłam bete przy okazji innych badań i była <5, ale coś mi się okres kiepsko zbierał (zwykle dzień przed mam lekko różowy śluz) a już był 33 dc (mam cykle 30-33d)i dziewczyny mówiły, że może być ciąża pomimo, że beta parę dni temu była niska. No i zrobiłam i szok! Po 2 latach bezowocnych, jakas blokada chyba puściła w końcu, bo tym razem bzykanko było całe 2 razy i to 2 i 1 dzień przed teoretyczna ovu. Potem nic przez tydzień więc to musialo być wtedy!
 

Załączniki

  • IMG_20191228_071109.jpg
    IMG_20191228_071109.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 104
  • IMG_20191227_081913.jpg
    IMG_20191227_081913.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 102
U mnie takie cuda 😲
Test z dziś rana, wczoraj wyszedł pierwszy blady, ogólnie szok, bo w 26dc robiłam bete przy okazji innych badań i była <5, ale coś mi się okres kiepsko zbierał (zwykle dzień przed mam lekko różowy śluz) a już był 33 dc (mam cykle 30-33d)i dziewczyny mówiły, że może być ciąża pomimo, że beta parę dni temu była niska. No i zrobiłam i szok! Po 2 latach bezowocnych, jakas blokada chyba puściła w końcu, bo tym razem bzykanko było całe 2 razy i to 2 i 1 dzień przed teoretyczna ovu. Potem nic przez tydzień więc to musialo być wtedy!
Ja w 29 i 31 dc testy negatywne. Okresu brak, ale pewnie po antykoncepcji teraz będę miała nieregularne cykle.
 
Ja jak usłyszałam że serduszko nie bije w pierwszej kolejności zaczęłam się śmiać, w ogóle nie docierało do mnie co ten lekarz mówi, dopiero po chwili jakby ściana się na mnie zwalila. Oczywiście pojedzilam jeszcze po kilku lekarzach bo nie wierzyłam że to prawda😟
Tak dawno pisałam tamte słowa... Nie pamiętam, czy już wtedy wiedziałam, ale chyba jeszcze nie, że jestem w ciąży. Dzisiaj 23tc, czekam na synka 💙
 
reklama
Witajcie jestem tu nowa , staramy się o dziecko z mężem hm od 2 tygodni 😊 postawiłam na testy owulacyjne, czy to możliwe że druga kreska pojawiła sie dopiero 20 dnia cyklu ? według instrukcji już nie miałam ich w ogóle nie robić a tu zaskoczenie
 
Do góry