reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Wszystko przyjdzie w swoim czasie, masz jeszcze wiele lat przed sobą :) Może to teraz nie ten czas po prostu :) Życzę Ci dużo zdrówka ;*
Za wiele już nie mam ;)

A ja jestem na L4. Przeziębienie mnie dopadło okropne. I kiedyś miałam opory a teraz nie mam żadnych... Wszystko się bez nas obejdzie. A jak nie zadbamy o swoje zdrowie i coś nam się wydarzy to nikt w pracy się tym nie przejmie. .... Takie realia niestety. Praca bez nas będzie dalej funkcjonować.

Ja dziewczyny dzisiaj znowu plamie. Napisałam do lekarki bo już się poważnie wkurzyłam. Przedwczoraj plamilam wczoraj nie a dzisiaj znowu. I kazała mi zwiększyć dupka. 3x1. Aż żałuję że we wtorek do niej nie napisałam. Trzymajcie kciuki. W ogóle mnie nie ciągnie do testowania, bo boje się co zobaczę. Ale w sobotę -niedziele będzie już 10 dni po owu... Więc jak nie dostanę do tego czasu okresu jakimś cudem to chyba trzeba będzie sprawdzić.
Wszystko to wiem ale pracuję z ludźmi, którzy często poza mną nie mają Nikogo i ciężko mi Ich zostawić, tym bardziej przed Świętami a o zastępstwie nie ma mowy.
Jak już zajdę w ciążę to nie będę miała wyjścia ale odpocznę wreszcie haha
 
reklama
Za wiele już nie mam ;)


Wszystko to wiem ale pracuję z ludźmi, którzy często poza mną nie mają Nikogo i ciężko mi Ich zostawić, tym bardziej przed Świętami a o zastępstwie nie ma mowy.
Jak już zajdę w ciążę to nie będę miała wyjścia ale odpocznę wreszcie haha
Kilka lat to dużo! :) To wiele miesięcy szans, a potrzebna tylko jedna! :)
 
Dziewczyny...byłam prawie pewna,że już nic z tego cyklu i wczoraj wzięłam tabletkę grypolek bo mnie brało przeziębienie, a dziś znów cień na teście. Mam nadzieje, że nic nie narobilam :(
Czytałam, że plod jest chroniony przez pierwsze 6tygodni i żadne toksyny, leki, alko, nie mają ns niego wpływu. Ładnie to było opisane, ale nie pamiętam całego procesu, w każdym razie nie bój żaby, będzie dobrze!
 
moze wez wolne( o ile pracujesz, bo nie pamietam ) Wydaje mi sie, ze przeziebienie/choroba nie maja nic wspolnego z zagniezdzeniem. Ale jesli twoj facet bylby chory..to plemniki faktycznie sa slabsze. Staraj sie jesc duzo owocow i warzyw,..poloz sie do lozka ..i wygrzej sie :)
Plemniki które są w "dzisiejszym" wtrysku były produkowane od ok 3 miesiecu, więc ewentualne jego przeziębienie w tym tyg. nie ma wpływy na jego "dzisiejsze" nasienie
 
Czytałam, że plod jest chroniony przez pierwsze 6tygodni i żadne toksyny, leki, alko, nie mają ns niego wpływu. Ładnie to było opisane, ale nie pamiętam całego procesu, w każdym razie nie bój żaby, będzie dobrze!
Ja jestem chora od tygodnia. W czwartek miałam owulację a od piątku jestem na antybiotyku. Gin mi powiedziała że mam być spokojna. Paracetamol też nie zaszkodzi. Nie wiem na czym jest ten grypolek. Ale mimo wszystko to dopiero początki. Do testu nic się nie wydarzy z powodu choroby i leków. Choć ja kupiłam sobie tabletki do ssania i spray do nosa taki bezpieczny na wszelki wypadek. Więc spokojnie.
 
Czytałam, że plod jest chroniony przez pierwsze 6tygodni i żadne toksyny, leki, alko, nie mają ns niego wpływu. Ładnie to było opisane, ale nie pamiętam całego procesu, w każdym razie nie bój żaby, będzie dobrze!
To prawda, pytałam się lekarza. Wynika to z tego, ze do 6-7 tyg. dziecko i mama nie mają wspólnego krwiobiegu :) Dlatego też alkohol nie szkodzi koedy kobieta na początku się napije bo nie wie, że jest w ciąży.
 
Czemu nie ma szans? Przecież to wpadnie w okienku między 3-6dni kiedy to może się zarodek zagniezdzac... Czy ja coś źle rozumiem?
Zarodek zagnieżdża się od 6 do 12 dnia od zapłodnienia. 6 dni trwa wędrówka zapłodnionej komórki jajowej do macicy. Komórka nie może podróżować szybciej. Ewentualnie może do zagnieżdżenia dojść później, jeśli owu się przesunęła.
 
reklama
Zarodek zagnieżdża się od 6 do 12 dnia od zapłodnienia. 6 dni trwa wędrówka zapłodnionej komórki jajowej do macicy. Komórka nie może podróżować szybciej. Ewentualnie może do zagnieżdżenia dojść później, jeśli owu się przesunęła.
No wlasnie. Dlatego zagnieżdżenie w 5 dniu po owu nie jest z medycznego punktu widzenia realne.
 
Do góry