reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Hej kobitki
Długo mnie nie było ale czytam was regularnie
Ja odpuściłem całkowicie nie robiłam w tym cyklu żadnych testów owu , nie myślę o tym zupełnie podchodzę do tego że jak ma być to będzie.
Aktualnie u mnie 30dc jak narazie żadnych objawów na @ ani na ciąża jutro zamierzam zrobić test termin @ na dziś
Nie stresuje się bo to bez sensu na wiele rzeczy nie mamy wpływu
Gratuluję ewoka [emoji847]
Fado trzymam kciuki żeby szybko i sprawnie przebiegł poród [emoji4]
 
reklama
ja czekam na 2 @ po zabiegu...jestem tak niecierpliwa jak wy.jak się cieszę że po kolei wam się udaje...29 lat 2lata starań i strata ale jestem pełna nadziei że uda się za 1 razem. Widziałam się wczoraj z koleżanką ,na styczeń ma termin.bylybysmy w podobnym tyg ciąży...oj brzuszek ma taki fajny..nie mogłam się oprzeć żeby go nie dotykać...śmiałyśmy się że fluidy mi przekaże to i mi się uda...ona ma córeczkę 5lat i 2 poronienia za sobą.
 
ja czekam na 2 @ po zabiegu...jestem tak niecierpliwa jak wy.jak się cieszę że po kolei wam się udaje...29 lat 2lata starań i strata ale jestem pełna nadziei że uda się za 1 razem.

Ja ryzykuje i powiedziałam to tez mojemu mężowi, że biorę to na swoją odpowiedzialność i nie czekam na druga miesiączkę po poronieniu. Byłam na kontroli po poronieniu i było wszystko ok, okres dostałam teraz już normalny, konkretny, jeszcze tylko zrobię badania moczu i jesli wszystko będzie ok to zaczynam starania :)
 
Ewoka nie spiesz się z tą wizytą u gina. Ja w pierwszej ciąży poszłam chyba 2 tyg po pozytywnym teście i było widać tylko zarodek. Serduszko nie biło. Potem tylko 2 tygodnie niepotrzebnego stresu do kolejnej wizyty.
 
ja 1 @ mialam bardzo dziwna 3 dni to leciało że mnie strasznie a następne 3 dni tylko delikatne plemienia
Ja ryzykuje i powiedziałam to tez mojemu mężowi, że biorę to na swoją odpowiedzialność i nie czekam na druga miesiączkę po poronieniu. Byłam na kontroli po poronieniu i było wszystko ok, okres dostałam teraz już normalny, konkretny, jeszcze tylko zrobię badania moczu i jesli wszystko będzie ok to zaczynam starania :)
 
Hej kobitki
Długo mnie nie było ale czytam was regularnie
Ja odpuściłem całkowicie nie robiłam w tym cyklu żadnych testów owu , nie myślę o tym zupełnie podchodzę do tego że jak ma być to będzie.
Aktualnie u mnie 30dc jak narazie żadnych objawów na @ ani na ciąża jutro zamierzam zrobić test termin @ na dziś
Nie stresuje się bo to bez sensu na wiele rzeczy nie mamy wpływu
Gratuluję ewoka [emoji847]
Fado trzymam kciuki żeby szybko i sprawnie przebiegł poród [emoji4]
noi Kasiula super podejscie, i obumy sie wlasnie udalo!
 
reklama
Do góry