reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Cześć
Czy któraś z was miała taką sytuację.
W środę miałam lekko podbarwiony śluz ma brązowo. Brak objawów nadchodzącej @a miałam dostać 6 czyli wczoraj. Więc w czwartek zrobiłam test ciążowy i wyszła druga blada kreska, wczoraj Powtórzyłam test o tej samej czułości i wyszła bardziej intensywna druga kreska. Dzisiaj rano obudziłam się i przy wstawaniu poczułam bardzo mocne uklucie jajnika a za jakiś czas na bieliźnie gesty śluz brązowy. Boję się że znowu coś się nie uda :( :( :(
Nie miałam ale skoro mas ztesty pozytywne to biegnij ma betę, ja bym do tego odrzuciła progesteron i do lekarza. Albo na IP jedz. Powiedz ze jesteś na bardzo wczesnym etapie ciąży i masz plamienia.
Dzieki :) trzymaj mocno Twoje ciążowe kciuki :) ja nie wiem jak przeżyje te dwa tygodnie czekania na test.... Pewnie nie wytrzymam tyle ale tak czy siak te 10 minimum trzeba poczekać wiem o tym. Jak się dowiem w poniedziałek że pękł i wszystko jest ok to to czekanie mnie przeraża hehe :)
Trzymam i nie puszczam ;*
Oj czekanie najtrudniejsze :) ale wytrzymasz. Potem tego czekania jeszcze więcej i jeszcze trudniejsze jest.... :)
 
reklama
KiedyPytam najlepiej się nie nastawiac, masz rację, ale i tak zaciskam :)
Ja 7dc.

Nnat, dziękuję Ci za słowa otuchy ale już czasem mi się płakać chce :(

A właśnie, możliwe jest, żeby na początku ciazy był za mały progesteron by utrzymać ciąże, podczas gdy na badaniu w 22dc wyszedł poziom prawidłowy?
 
Nie byłam na becie bo po ostatniej nieudanej ciąży stwierdziłam że doczekam dłużej żeby siebwysztsko rozwinęła tu dzisiaj takie coś :(a czy jak mam w domu duphaston to może go zażywać? Czy poczekać i w pon skontaktować to z ginem
 
KiedyPytam najlepiej się nie nastawiac, masz rację, ale i tak zaciskam :)
Ja 7dc.

Nnat, dziękuję Ci za słowa otuchy ale już czasem mi się płakać chce :(

A właśnie, możliwe jest, żeby na początku ciazy był za mały progesteron by utrzymać ciąże, podczas gdy na badaniu w 22dc wyszedł poziom prawidłowy?
O to przed Tobą ważne dni :) idziesz na monitoring? Ja się nie nastawiam w ogóle. Wręcz wkurza mnie to że cykl znowu taki długi jak cholera. 19 dc i dopiero owu. Przy takich długich cyklach i jeszcze jak się zdarzają bezowulacyjne to faktycznie jakaś ciąża dopiero za rok...
 
Hej, myśle ze Wy jesteście o wiele lepsze w liczeniu beta hcg ode mnie. W tamtym tygodniu w sobotę beta wyszła 425 a dzisiaj czyli po 7 dniach 2818. Wcześniej rosła dużo szybciej a teraz zwolniła.... nastawiałam się na betę ok 5000 a jak zobaczyłam 2818 na wyniku to az łzy do oczy napłynęły.. wizyta u gin we wtorek dopiero..
 
Ja z kolei czytałam, że to niepotwierdzona bujda z tym „odpoczywaniem” plemników i starający się powinni się kochać zawsze, kiedy mają na to ochotę bo nie ma to wpływu na jakość nasienia. Nawet codziennie. Ja bym sobie pluła w brodę, że nie robiłam tego codziennie, jakby się potem okazało, że się nie udało. A tak to wiesz, że zrobiłaś wszystko co w twojej mocy żeby w pełni wykorzystać ten czas. :)
Potwierdzam. Robiliśmy to prawie codziennie bo tak mieliśmy ochotę i fasolka obecna ;)
 
Potwierdzam. Robiliśmy to prawie codziennie bo tak mieliśmy ochotę i fasolka obecna ;)
My tak robiliśmy codziennie w ostatnim cyklu i zaszłam ale szybko niestety poroniłam. Teraz było kolejne płodne okienko i każdego dnia się kochaliśmy, dzień po owu też. I dzisiaj zobaczyłam absolutny cień cienia na teście a jestem w 9dpo. Nic, tylko się bzykać dziewczęta :D
 
My tak robiliśmy codziennie w ostatnim cyklu i zaszłam ale szybko niestety poroniłam. Teraz było kolejne płodne okienko i każdego dnia się kochaliśmy, dzień po owu też. I dzisiaj zobaczyłam absolutny cień cienia na teście a jestem w 9dpo. Nic, tylko się bzykać dziewczęta :D
W takim razie trzymam kciuki aby ten cień to był ten ktoś o kim marzysz :)
Enej bardzo mi przykro.........ściskam....
 
reklama
Hej, myśle ze Wy jesteście o wiele lepsze w liczeniu beta hcg ode mnie. W tamtym tygodniu w sobotę beta wyszła 425 a dzisiaj czyli po 7 dniach 2818. Wcześniej rosła dużo szybciej a teraz zwolniła.... nastawiałam się na betę ok 5000 a jak zobaczyłam 2818 na wyniku to az łzy do oczy napłynęły.. wizyta u gin we wtorek dopiero..
ale to zly wzrost? wpisz sobie w aplikacje do obliczenia bety. Pow8nna rosnac o min 66% co 48h
 
Do góry