reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny, które mają dwie kreski - czy wy sprawdzałyście szyjkę przed terminem @? Były jakieś zmiany?
Ja przed swoimi dwoma kreskami, które skończyły się niestety poronieniem miałam szyjkę wysoko. Była miękka i zamknięta, śluz jak balsam. Szyjka szyjce nierówna niestety ale czytałam, że z reguły właśnie powinna być wysoko i na pewno zamknięta. Jeżeli się otwiera to już na okres.
 
reklama
Ja przed swoimi dwoma kreskami, które skończyły się niestety poronieniem miałam szyjkę wysoko. Była miękka i zamknięta, śluz jak balsam. Szyjka szyjce nierówna niestety ale czytałam, że z reguły właśnie powinna być wysoko i na pewno zamknięta. Jeżeli się otwiera to już na okres.

A na ile dni przed terminem @ wystąpiły u Ciebie zmiany? Przykro mi :( też mam podobną historię za sobą.
 
Ja szyjki sobie sprawdzić nie umiem Ale też czytałam że powinna być wysoko i zamknięta na amen.
A bety boję się sprawdzać, bo czuję że będzie rozczarowanie. Wczoraj jeszcze mleczna dolina, a dziś w bieliźnie Sahara, cycki opadły, test sikany jedna krecha. Dzis 27dc ale się nie łudzę już
 
A na ile dni przed terminem @ wystąpiły u Ciebie zmiany? Przykro mi :( też mam podobną historię za sobą.
Nie poddałam się po stracie i lecimy dalej z przytulaniem :)
Ja mam cykle 29-30dni i od 16dc sprawdzałam codziennie i każdego dnia była już wysoko. Czyli wychodzi na to, że tak mniej więcej dwa dni po owu.
Ja szyjki sobie sprawdzić nie umiem Ale też czytałam że powinna być wysoko i zamknięta na amen.
A bety boję się sprawdzać, bo czuję że będzie rozczarowanie. Wczoraj jeszcze mleczna dolina, a dziś w bieliźnie Sahara, cycki opadły, test sikany jedna krecha. Dzis 27dc ale się nie łudzę już
Jak długie masz cykle? Test może wyjść pozytywny nawet dopiero po spodziewanym terminie @ także dopóki nie przyjdzie okres to się nie poddawaj :)
 
Jedyne co mnie pociesza jeszcze, to niebieska siateczka na piersiach. Zwłaszcza że nie tylko ja ją widzę - dwa dni temu syn mówi do mnie "mama, ble, ale masz żyły" :-) :)
 
Jedyne co mnie pociesza jeszcze, to niebieska siateczka na piersiach. Zwłaszcza że nie tylko ja ją widzę - dwa dni temu syn mówi do mnie "mama, ble, ale masz żyły" :-) :)
Każda z nas jest inna i będzie miała różnie nasilone objawy. Jak @ nie przyjdzie w terminie to znowu zrób test. Trzymam kciuki :)
 
U nas 6 cykl. Teoretycznie cykl super - 15dc taki rozrywajacy ból w jajniku, promieniujacy. Przytulanie przed i parę godzin po bólu, który odczytuję jako owulacje. (?) Testów owu w tym miesiącu nie robiłam.

Jestem tydzień przed ewentualnym okresem i dziś obudziłam się taka na maksa wkurzona z myślą, że się nie uda... odganiam te wszystkie myśli. Całe to staranie się to taki rollercoaster...
 
reklama
Czesc dziewczyny !
Juz troszke Was podczytuje przyszla pora sie przywitac :)
2 cykl staran z tym ze bez wiekszego napiecia, ale wiadomo pragnienie sie pojawilo.
Dzien owulacji zgadzal sie z wykresem (bol jajnika), przytulaski przed sama owulacja, piersi bola od 2 dni, pokazaly sie zylki, dziwne samopoczucie itd. ale sama wiem ze moge sie nakrecac. Wczoraj na wysokosci jajnika z tym ze odrobine blizej srodka poczulam klujace pulsowanie ktore trwalo chwilke, popoludniu powtorzylo sie ponowne, od wieczora przy szybszym podnoszednu/wstaniu czuje klucie w tym miejscu (nie zawsze) czy mam sie martwic?
Cykle 27 dni, termin @ niedziela.
20190827_163928.jpeg
 
Do góry