reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Widocznie trafiłaś na dobrego lekarza. A co Ci jeszcze polecił brać?
Tak, lekarz super. 8lat temu w ciąży kazał brać tylko folik, czasy się zmieniły. Ten lekarz nie stoi w miejscu, często wyjeżdża na sympozja.
Dał mi próbki. Oczywiście dla zdrowej kobiety, bez żadnych problemów.
IMG_20190820_182825.jpg
IMG_20190820_182842.jpg
 
reklama
Tak, lekarz super. 8lat temu w ciąży kazał brać tylko folik, czasy się zmieniły. Ten lekarz nie stoi w miejscu, często wyjeżdża na sympozja.
Dał mi próbki. Oczywiście dla zdrowej kobiety, bez żadnych problemów.Zobacz załącznik 1012209Zobacz załącznik 1012210
Ja bralam Femibion 0 tez. Ale teraz biore inofolic to nie chce tak mieszać. Ale ja mam wszystkie badania witamin w normie. Więc u mnie suplementacja to przedobrzenie w drugą stronę. Ale też się zapytam następnym razem. A ogóle wypislalm sobie na wizytę te zioła wszystkie i leki o które zapytać. :D
 
Ja bralam Femibion 0 tez. Ale teraz biore inofolic to nie chce tak mieszać. Ale ja mam wszystkie badania witamin w normie. Więc u mnie suplementacja to przedobrzenie w drugą stronę. Ale też się zapytam następnym razem. A ogóle wypislalm sobie na wizytę te zioła wszystkie i leki o które zapytać. :D
Warto pytać. On mi polecił ale ja biore osobno wit d3 i na zmiane folik z metylowanym :) magnez i takie wit, ale je dostawie jak sie uda, bo maja zeń szeń. No i acard biorę. O nim dowiedzialam sie tu, konsultowalam z rodzinnym i biore 75.
 
Czy któraś mi może powiedzieć co to za literki przy linij ocena szyjki i inne objawy bo nie mogę tego rozczytac
Wiem że to trudne ale nie martw się na zapas, zrób może wynik jutro by zobaczyć czy jest przyrost bety. Ja wyszperalam swoje stare wyniki bety i kiedyś dawali takie legendy mówiące jaka wartość jest odpowiednia do jakiego tygodnia ciąży i 5,8 to wg tej tabeli 3 tydzień ciazy. Spokojnie, uwierz że może być dobrze.
 
sunshine83 a kiedy u Ciebie wypadła owulacja? :) robiłaś też testy owu? Monitoring? Ja to już od zmysłów odchodzę... pierwszy tydzień jakoś zleciał, ale ten się dłuży niemiłosiernie. Tym razem obiecałam sobie, że wytrzymam do terminu @. W poprzednich miesiącach wydałam kupe kasy na testy, przeczytałam pół internetu, a nawet byłam w stanie wymyślić sobie pierwsze objawy ciąży. Ehhh
W każdym razie trzymam kciuki za dwie krechy. I czekam na info!!
 
Wiem że to trudne ale nie martw się na zapas, zrób może wynik jutro by zobaczyć czy jest przyrost bety. Ja wyszperalam swoje stare wyniki bety i kiedyś dawali takie legendy mówiące jaka wartość jest odpowiednia do jakiego tygodnia ciąży i 5,8 to wg tej tabeli 3 tydzień ciazy. Spokojnie, uwierz że może być dobrze.
Dziękuję kochana za wiarę w to że ta ciąża się utrzyma i że będzie dobrze bo ja na ten moment mam mieszane uczucia i nie wiem co myśleć
 
reklama
Do góry