reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Właśnie wracam z bety
Daj znać koniecznie jak wrócisz z bety,ja też widzę że coś się tam przebija:-)

U mnie dzisiaj 27dc,muszę wytrzymać do poniedziałku z testem bo nie chce robić wczesniej-tak boję się rozczarowac:-) nie mam kompletnie żadnych objawów,nic a nic inaczej niż zwykle:-)
Dziś i jutro świętujemy 3 urodziny naszej córki więc trochę odgonie mysli:-)
 
reklama
Dziewczyny a powiedzcie mi co daje to zbicie tsh bo mam.w normie, ale slyszalam ze przy staraniach najlepiej miec 1.000 lub 1.500 tak? Ale ja z zajsciem nie mialam problemu tylko z donoszeniem... :(

Ja akurat od 3 lat leczę tarczyce i byłam u wielu endo. Każdy mówi ze normy podane to nie znaczy ze jest ok . Najlepiej mieć ok 1 do max 1.5 przy staraniach . Ja akurat teraz jak robiłam bete to zrobiłam tsh i mam 1,5. Powyżej 2 już nie jest dobrze
 
Ja TSH badałam i miałam 2,14 i gin powiedział że takie jest ok
Ja akurat od 3 lat leczę tarczyce i byłam u wielu endo. Każdy mówi ze normy podane to nie znaczy ze jest ok . Najlepiej mieć ok 1 do max 1.5 przy staraniach . Ja akurat teraz jak robiłam bete to zrobiłam tsh i mam 1,5. Powyżej 2 już nie jest dobrze
 
Kochane mam pytanie. Czy mialyscie taka sytuacje, że badanie ogólne moczu wyszło idealnie bez żadnych bakterii, a w posiewie - mocz niediagnostyczny i 3 rodzaje jakis dziwnych bakterii? Próbki moczu były w dwoch pojemnikach do każdego badania. Trochę to dziwne że ogólne badanie wyszło ok, to znaczy że próbka moczu do posiewu mogła być zanieczyszczona? Zawsze myślałam że jeśli badanie ogólne jest ok to posiew też będzie i zreszta zawsze tak było u mnie. Proszę was o porade
 
reklama
Do góry