reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Nie robilam. Czekam czy coś w nocy sie rozkręci. Na razie boli mnie jajnik, brzuch przestał praktycznie.
Dziwnie bolą mnie kosci i jest mi zimno, temperatura dalej ponad 37..ale przeczucia nie mam.zadnego
To trzymam kciuki. Temperatura nie spadła, więc jest naprawdę dobrze :)
Dziewczyny. 31 dzień cyklu. 15-17 dzień po owulacji. Okresu nie ma. Robiłam dziś test... Niestety negatywny .... Jak Wy to mówicie? Biel wizira :-) ..... Jedynie w dole brzucha mam takie skurcze dziwne. Takie ciągnące nieprzyjemne kłucie. Ja to sobie wmawiam że to na okres żeby sobie nie robić nadzieji.....
Też wolę sobie nie wkręcać, ale i tak nadzieja umiera ostatnia ;)
 
reklama
IMG_20190718_154936.jpg
hej jak myślicie udało się??? 25dc 2 dni przed @ i test robiony o 15
 
Witam z rana u mnie nic się nie zmienia już przestałam się łudzić że w tym cyklu się udało mogła by się już zacząć @ to bym wiedziała kiedy mam zacząć na nowo starania ehhh
 
Ja akurat za granicą kupiłam w dm i zrobiłam go wczoraj o 15 :) kwas foliowy biorę już 4 miesiące i dalej biorę coś kupić bo mój gin do piero na początku sierpnia wraca
 
reklama
Do góry