reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

29-30 dni a owu nie wiem:-) zawsze myślałam że w 14 dc ale chyba później tak 16-18dc chociaż testy owu nie wychodzą pozytywne jeszcze (dziś 16dc) zobaczymy jak to dalej będzie przebiegać.

Ja będę tak do 30-31 lipca czekać na @,wcześniej raczej nie będę testowac:-)
To widze ze mamy takie sme cykle! I nawet w tym samym czasie termin @
Jak się uda to obie będziemy miały taki sam termin porodu haha
 
reklama
29-30 dni a owu nie wiem:-) zawsze myślałam że w 14 dc ale chyba później tak 16-18dc chociaż testy owu nie wychodzą pozytywne jeszcze (dziś 16dc) zobaczymy jak to dalej będzie przebiegać.

Ja będę tak do 30-31 lipca czekać na @,wcześniej raczej nie będę testowac:-)
Mam nadzieję że będziemy testować razem, od 15 dc miałam brać duphaston... Ale czekam do owu lub do 20 dc.
 
Powolutku, chociaż wiem jak trudno wytrzymać w niepewności. Ale słyszałam o przypadkach, że dziewczynom w dzień @ testy nic nie wykrywaly, a 3-5 dni po dwie piękne kreski :)
Ja tak wlasnie mialam... Dokladnie dzis mija miesiac od tego Cudownego Dnia... Na 3 dzien po terminie @ wyszla nieśmiała 2 kreseczka.Niestety potem stalo sie inaczej... Ale za tydzień lece do Polski, porobie hormony i jak tylko wszystko bedzie ok to za miesiac działamy :) Wczoraj mialam owu czulam to kazda czescia ciala, jajnik lewy to myslalam, ze eksploduje, ale niestety w tym cyklu mielismy odpuscic wiec szkoda :(
 
no to wiekszosc ma podobny cykl, ja tez 29 termin @, takze razem bedziemy mowic o objawach itp hehe
no ja jak na zlosc sluzu malo, jajnik lewy czulam, ale tylko tyle. Troche bola piersi
 
Ja tak wlasnie mialam... Dokladnie dzis mija miesiac od tego Cudownego Dnia... Na 3 dzien po terminie @ wyszla nieśmiała 2 kreseczka.Niestety potem stalo sie inaczej... Ale za tydzień lece do Polski, porobie hormony i jak tylko wszystko bedzie ok to za miesiac działamy :) Wczoraj mialam owu czulam to kazda czescia ciala, jajnik lewy to myslalam, ze eksploduje, ale niestety w tym cyklu mielismy odpuscic wiec szkoda :(

Ja nie wiem czemu sobie coś uroilam i już 2 testy zrobiłam, pewnie dlatego ze je miałam. Teraz zamierzam rzucić się w wir pracy na budowie (dostaliśmy klucze do naszego własnego mieszkanka:biggrin2:, ale oczywiście w granicach zdrowego rozsądku... W razie w.. :D), przetrwać poniedziałek i we wtorek zrobić test, chyba że mnie @ złapie wcześniej... A tak bardzo pragnę żeby tym razem się udało, chcę tym zrobić prezent imieninowe mojemu K. :laugh2:

Oby kolejny miesiąc należał do Was w takim razie! :)
 
Ja się chyba poddaje, test ovu dziś znów negatywny nawet przy 18 dc, myślę że znów będzie bez ovu :( mam trochę nadzieję że coś się jeszcze zmieni ale temperatura dalej poniżej 36.
 
reklama
Dziewczyny znowu zbliża się @a ja zaczęłam.miex plamienia co 2 dni. W zeszłym miesiącu było tak samo. Okazało się że mam niska prolaktynę bo cykl bezowulacyjny. Znowu to samo. Jakie badania i kiedy najlepiej zrobić?
 
Do góry