reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

To jeszcze krótko ;) ja od października odstawione tabletki antykoncepcyjne A od stycznia analizuje kalendarzyk ;)
Krótko nie krótko, dla mnie to juz wieczność. W czwartek idę do mojej gin z wynikami, bo była długo na urlopie. Niby amh mam w normie ale jest to 6,80 dzis znów się naczytalam że ani powinno byc nie większe jak 3. .
 
reklama
Krótko nie krótko, dla mnie to juz wieczność. W czwartek idę do mojej gin z wynikami, bo była długo na urlopie. Niby amh mam w normie ale jest to 6,80 dzis znów się naczytalam że ani powinno byc nie większe jak 3. .
A czemu robiłaś amh? Lekarz Ci zalecił? Nigdy nie słyszałam o takim badaniu, dlatego pytam, dopiero na Internecie teraz przeczytałam:) ale Ty młoda dziewczyna jesteś chyba sadzac po nicku:) I krótko się starasz, masz jeszcze sporo czasu ;) choć wiem jakie to jest frustrujace, mówi że się minimum rok trzeba się starać i jeśli się nie zachodzi to wtedy zacząć jakieś badania z chociaż wiem że kilka miesięcy i nic może ostro wkurzac:)
 
Krótko nie krótko, dla mnie to juz wieczność. W czwartek idę do mojej gin z wynikami, bo była długo na urlopie. Niby amh mam w normie ale jest to 6,80 dzis znów się naczytalam że ani powinno byc nie większe jak 3. .
A co to jest AMH? Ja miałam tylko FSH I LH,prolaktyne,estradiol i progesteron.
 
Dziewczyny, a jak Wasi partnerzy? Cały czas dzielnie wspierają, słuchają i rozmawiają, czy czasami mówią że woleliby o czymś innym pogadać?
 
Cześć wszystkim . Nie wiem czy to dobre miejsce do zapytania ale czy któraś z was miała może taka sytuacje :
Dostałam miesiączki w terminie ale po dwóch dniach ustala (nie miałam skrzepów , okres był bardziej brązowy niż czerwony ) i następne dwa dni miałam brązowe bardzo delikatne plamienie . Moje miesiączki zwykle trwają Ok 5-6 dni i nawet te ostanie dni z płomieniami są bardziej obfite niż to co miałam teraz . W drugi dzień plamien zrobiłam test ciążowy , a w zasadzie dwa (Bobo test duo) i kiedy nalałam pare kropel na test i zaczął moknąć to pojawiła się od razu kreska testowa i gdy doszła do C to już zniknęła . Po wyschnięciu była tylko jedna kreska . Z testem strumieniowym było to samo . Gdy położyłam na pralce kreska T się pojawiła lecz zaraz zniknęła . Zrobiłam tych testow trochę w życiu ale czegoś takiego nigdy nie widziałam . Czytałam o tym całym krwawieniu implanatacyjnym ale i tak się czuje zielona .
Może któraś z was miała taka sytuacje ?
Zaznaczę ze nadal pobolewa mnie brzuch tak jakbym miała dostać miesiączki ale plamienie ostatnie miałam wczoraj rano .
 
Cześć wszystkim . Nie wiem czy to dobre miejsce do zapytania ale czy któraś z was miała może taka sytuacje :
Dostałam miesiączki w terminie ale po dwóch dniach ustala (nie miałam skrzepów , okres był bardziej brązowy niż czerwony ) i następne dwa dni miałam brązowe bardzo delikatne plamienie . Moje miesiączki zwykle trwają Ok 5-6 dni i nawet te ostanie dni z płomieniami są bardziej obfite niż to co miałam teraz . W drugi dzień plamien zrobiłam test ciążowy , a w zasadzie dwa (Bobo test duo) i kiedy nalałam pare kropel na test i zaczął moknąć to pojawiła się od razu kreska testowa i gdy doszła do C to już zniknęła . Po wyschnięciu była tylko jedna kreska . Z testem strumieniowym było to samo . Gdy położyłam na pralce kreska T się pojawiła lecz zaraz zniknęła . Zrobiłam tych testow trochę w życiu ale czegoś takiego nigdy nie widziałam . Czytałam o tym całym krwawieniu implanatacyjnym ale i tak się czuje zielona .
Może któraś z was miała taka sytuacje ?
Zaznaczę ze nadal pobolewa mnie brzuch tak jakbym miała dostać miesiączki ale plamienie ostatnie miałam wczoraj rano .
ciezko powiedziec, ja sie z czyms takim nie spotkalam, ale jak sie pojawiła ta druga kreska to wyczula hormon. sprobuj kupic inny test, proponuje strumieniowy z rosmana
 
reklama
Do góry