reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny, co o tym myślicie. 35 dzień cyklu przy cyklach 31,32 dniowych. Okres nadal brak ale ból brzucha jak na okres. Kupiłam dziś po pracy dwa testy. Chcę testować jutro rano. Nie wytrzymalam i po pracy koło 17 zrobiłam test o czułości 10. Czy tylko ja tam widzę druga niteczke? Wynik był taki do 5 min. Nie wiem czy sobie już czegoś nie wkrecam. Nie wiem czy na tym zdjęciu w ogóle coś zobaczycie. Najwyżej sprawdzicie mnie na ziemię :)
Pewnie, że jest.!!!z porannego moczu będzie Cię mniejsza. Ja w pierwszej ciąży też miałam bóle jak na okres, nawet trochę mocniejsze. I później jak był kolejny termin @ to też bolało, choć byłam przecież w ciąży ;)
Jak to jest... w pierwszą ciąże zaszłam od razu, bez żadnych leków, a teraz muszę czekać i brać leki
 
Hejo :) to znowu ja i znowu nie wiem czy coś zobaczycie. Nasikalam rano na test 25 czułość. Na żywo widać druga szeroką kreskę ale baaaardzo blada. Nawet mój mąż widzi bez podświetlania itp. Nie wiemy co o tym myśleć. Chyba idę dziś na betę. Nie wiem czy zacząć brać duphaston. Tak mi kazał lekarz jakby był pozytywny test. Widzicie coś? Na zdjęciu niestety jest mniej widoczna
 

Załączniki

  • IMG_20190625_065444.jpg
    IMG_20190625_065444.jpg
    275,7 KB · Wyświetleń: 91
Pogodne ja bardzo słabo ale skoro Wy widzicie, bo wiadomo że na żywo tam u Was inaczej widać to jest druga krecha ale idź na betę i będzie wszystko jasne poza tym zobaczysz jak sytuacja wygląda od tej strony :yes:
 
No na zdjęciu nic nie widać praktycznie. Ale jak na żywo mój mąż bez żadnych kombinacji zobaczył to może jest coś na rzeczy :) bo ja zawsze się dopatruje a on patrzy na 'zimno":) myślę że mogła mi się owulacja przesunąć i stąd taka słaba ta linia. Idę po pracy na betę. Jutro się okaże :)
 

Załączniki

  • IMG_20190625_071908.jpg
    IMG_20190625_071908.jpg
    873 KB · Wyświetleń: 72
No na zdjęciu nic nie widać praktycznie. Ale jak na żywo mój mąż bez żadnych kombinacji zobaczył to może jest coś na rzeczy :) bo ja zawsze się dopatruje a on patrzy na 'zimno":) myślę że mogła mi się owulacja przesunąć i stąd taka słaba ta linia. Idę po pracy na betę. Jutro się okaże :)
Na tamtym nie ale na tym zdjęciu widać ewidentnie cień
 
reklama
Do góry