reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Tego samego dnia ,wydaję mi się że byłam na czczo , najpierw krew potem tabletka i po godzinie chyba znowu krew , kurde ale to dawno było i nie pamiętam dokładnie
 
reklama
Cześć dziewczyny,

U mnie dziś 15 dc, kreska testowa ciemniejsza niż w poprzednie dni, obstawiam, że jutro będzie pozytyw. Starań cykl drugi, zobaczymy co to będzie [emoji16]

Trzymam kciuki za każdą z Was [emoji110]
 
Dziewczyny, co o tym myślicie. 35 dzień cyklu przy cyklach 31,32 dniowych. Okres nadal brak ale ból brzucha jak na okres. Kupiłam dziś po pracy dwa testy. Chcę testować jutro rano. Nie wytrzymalam i po pracy koło 17 zrobiłam test o czułości 10. Czy tylko ja tam widzę druga niteczke? Wynik był taki do 5 min. Nie wiem czy sobie już czegoś nie wkrecam. Nie wiem czy na tym zdjęciu w ogóle coś zobaczycie. Najwyżej sprawdzicie mnie na ziemię :)
 

Załączniki

  • IMG_20190624_203549.jpg
    IMG_20190624_203549.jpg
    766 KB · Wyświetleń: 108
Dziewczyny, co o tym myślicie. 35 dzień cyklu przy cyklach 31,32 dniowych. Okres nadal brak ale ból brzucha jak na okres. Kupiłam dziś po pracy dwa testy. Chcę testować jutro rano. Nie wytrzymalam i po pracy koło 17 zrobiłam test o czułości 10. Czy tylko ja tam widzę druga niteczke? Wynik był taki do 5 min. Nie wiem czy sobie już czegoś nie wkrecam. Nie wiem czy na tym zdjęciu w ogóle coś zobaczycie. Najwyżej sprawdzicie mnie na ziemię :)
Jest kreska. Ja ja widzę bez w patrywania się w test. Powtórz jutro z rana test albo poczekaj do środy i powtórz test. Chyba że masz możliwość idź na betę.
 
Jutro rano zrobię jednak został mi tylko o czułości 25. Ale jeżeli ma coś wyjść to z porannego moczu napewno wyjdzie. Kurcze, chyba nie zasnę.
 
Oglądacie tv? Powiedzcie mi gdzie jest sprawiedliwość :;( my nie możemy mieć upragnionego dziecka a zwyrodnialce rodzą jedne za drugim i co? I gwałcą a potem katują i mordują 9 miesięczna dziewczynkę? Płakałam dzisiaj jak bóbr jak oglądałam fakty :""( gdzie jest Bóg i gdzie Jego sprawiedliwość :""(
 
Oglądacie tv? Powiedzcie mi gdzie jest sprawiedliwość :;( my nie możemy mieć upragnionego dziecka a zwyrodnialce rodzą jedne za drugim i co? I gwałcą a potem katują i mordują 9 miesięczna dziewczynkę? Płakałam dzisiaj jak bóbr jak oglądałam fakty :""( gdzie jest Bóg i gdzie Jego sprawiedliwość :""(
Widziałam ,dla mnie powinni wprowadzić karę śmierci ,albo tortury ,bo śmierć to za prosto ,widać że patologia ,i też mnie to dręczy oni nie mają problemu z zajściem ,utrzymaniem ,mimo że się nie leczą ,nie są pod opieką lekarza i do tego piją
 
reklama
Paola425 do boju! :D
Tak jest! bedziemy działać dziś i za 2 dni, może się uda [emoji16]
Dziewczyny, co o tym myślicie. 35 dzień cyklu przy cyklach 31,32 dniowych. Okres nadal brak ale ból brzucha jak na okres. Kupiłam dziś po pracy dwa testy. Chcę testować jutro rano. Nie wytrzymalam i po pracy koło 17 zrobiłam test o czułości 10. Czy tylko ja tam widzę druga niteczke? Wynik był taki do 5 min. Nie wiem czy sobie już czegoś nie wkrecam. Nie wiem czy na tym zdjęciu w ogóle coś zobaczycie. Najwyżej sprawdzicie mnie na ziemię :)
Ja to widzę drugą kreskę! Powtarzaj jutro z rana i trzymam kciuki żeby była wyraźna [emoji7]
Widziałam ,dla mnie powinni wprowadzić karę śmierci ,albo tortury ,bo śmierć to za prosto ,widać że patologia ,i też mnie to dręczy oni nie mają problemu z zajściem ,utrzymaniem ,mimo że się nie leczą ,nie są pod opieką lekarza i do tego piją
No właśnie, kara śmierci to nie do końca dobre rozwiązanie, bo co komu to da jak ciach i nic nie czuje. Najlepsze byłoby długotrwałe znęcanie się, żeby taka osoba cierpiała... Dokąd zmierza ten świat, masakra.. [emoji849]
 
Do góry