reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny jestem po wizycie. Pęcherzyk wg. gin pęknie dziś lub jutro, mamy się przytulać dziś, jutro i w razie czego w sobotę [emoji57][emoji57][emoji57] wczoraj też były przytulanko bo testy owu wychodzą mi pozytywne od wtorku. Będę testować za tydzień w sobotę. Na szczęście przyszły tydzień krótki po w piątek mam urlop.
 
Dziewczyny jestem po wizycie. Pęcherzyk wg. gin pęknie dziś lub jutro, mamy się przytulać dziś, jutro i w razie czego w sobotę [emoji57][emoji57][emoji57] wczoraj też były przytulanko bo testy owu wychodzą mi pozytywne od wtorku. Będę testować za tydzień w sobotę. Na szczęście przyszły tydzień krótki po w piątek mam urlop.
Za wcześnie na test. Jezeli 7dni po owu
 
Aneczka ja nic nie widzę na telefonie u mnie
Basia no to trzymam kciuki

Ja mam takie pytanie ponieważ chcę zrobić testy owu i nie wiem jak się za to zabrać. To mój cykl w tym miesiącu teoretycznie powinnam dostać 2@ ale przyszła 4. Plamienie miałam od 2 tak gdzieś z trzy razy w ciągu dniaa rozkrecilo się 4. Jak to liczyć? 5 testów mam.
Screenshot_20190411-182625.jpg
 
Dziewczyny jestem po wizycie. Pęcherzyk wg. gin pęknie dziś lub jutro, mamy się przytulać dziś, jutro i w razie czego w sobotę [emoji57][emoji57][emoji57] wczoraj też były przytulanko bo testy owu wychodzą mi pozytywne od wtorku. Będę testować za tydzień w sobotę. Na szczęście przyszły tydzień krótki po w piątek mam urlop.
A jak duży jest ten pęcherzyk?
 
reklama
Aneczka ja nic nie widzę na telefonie u mnie
Basia no to trzymam kciuki

Ja mam takie pytanie ponieważ chcę zrobić testy owu i nie wiem jak się za to zabrać. To mój cykl w tym miesiącu teoretycznie powinnam dostać 2@ ale przyszła 4. Plamienie miałam od 2 tak gdzieś z trzy razy w ciągu dniaa rozkrecilo się 4. Jak to liczyć? 5 testów mam. Zobacz załącznik 961488
Może od 12 dnia?
 
Do góry