reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja dostałam dziś brązowe plamienie które się już skończyło?! Nie ma krwi ..kurcze czemu to takie skomplikowane..i znów się nakręcam..
 
reklama
12 dc to prawdopodobnie mam dzień owu ale nie wiem czy liczyć od 4 czy od plamien 2 i czy zrobić test od dzis
@MartaSx ja bym zrobiła test jutro. Ja robię testy owu zawsze rano po przebudzeniu. Jak jest druga kreseczka to powtarzałam jak wróciłam z pracy żeby zobaczyć czy jest mocniejsza
 
@MartaSx ja bym zrobiła test jutro. Ja robię testy owu zawsze rano po przebudzeniu. Jak jest druga kreseczka to powtarzałam jak wróciłam z pracy żeby zobaczyć czy jest mocniejsza
Na ulotce jest informacja żeby od 10-20 w tych przedziałach o stałej porze i nic nie pić 2h przed. Kurde już sama nie wiem nic.
 
Na ulotce jest informacja żeby od 10-20 w tych przedziałach o stałej porze i nic nie pić 2h przed. Kurde już sama nie wiem nic.
Dokładnie dlatego ja robię jak wstaje o 6ej jedynie soboty i niedziele później koło 7-8ej. A jak wracam z pracy to mniej więcej 2h przed powrotem nie pije nic w pracy, ale myślę że to nie jest co do minuty
 
reklama
Ja bralam od dnia owu duphaston do 25dc bo tak mi lekarz pow ze tak sie go stosuje powyzej 25dc juz nie. I test za nie wczesniej niz 14dni
A ja mam brać od 16dc przez 10dni następnego dnia zrobić test przerwać dupaston i zobaczyć co dalej wiadomo że jak @ nie przyjdzie to test powtórzyć. Bierzesz dalej dupka?
 
Do góry