reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ojej.. nazbierało sie tego. Nie martw sie na pewno lekarz cos poradzi :*
Nie daj sie! Ketony w moczu da sie ogarnąć metodą prob i błędów ja tak miałam. Cukier na czczo hmm moze kwestia tego co i kiedy jesz wieczorem? To i te ketony wariuja?
Ja juz tym cukrem na czczo sie nie przejmuje wyzej jak 108 nigdy nie mialam. Staram sie jesc dosc pozno ostatni posiłek taki dodatkowy zeby jakos to było ale u mnie to niczego nie zmienia. Ten cukier na czczo sztywno trzyma się 100
 
reklama
Dziewczyny aż mi się ręce trzesą
Wow gratulacje...
Bezcenny widok[emoji7][emoji7]
I wzajemnie :-)
Powodzenia... dla wszystkich



Witajcie dziewczyny.
Trochę zniklam ale jestem.
Okres był straszny, bolsesny, obfity. We wtorek do gina idę na kontrolę.
Rzucialam się trochę w wir pracy.
Ciągle się kluce się z mężem. Przykre to bo on nie rozumie że po 12 godzinach pracy mogę nie mieć ochoty na sex. [emoji53]
I nie stery te klutnie sprawiają że zaczynam mieć wątpliwości czy jesteśmy dobranym małżeństwem. A najgorsze w tym że rok 2019 jest pięknym rokiem. Moje dziewczyny są z 11' i 13' uwielbiam lata nie parzyste. Tylko jak się starać jak jak w domu latają pioruny [emoji849][emoji848][emoji852]
 
reklama
Do góry