reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
@Motylkowa! A jak u Ciebie sytuacja? Jak Twoje bety wyglądały jeśli można spytać?
5 dpt - 10
7 dpt - 33
9 dpt - 91
11 dpt - nie robiłam
13 dpt (dzisiaj) - 467 😻
Przyrosty są bardzo dobre, motylek rośnie, więc teraz (nie)cierpliwie czekam na pierwsze USG w 23dpt. 🥹
Jak długo planujesz robić przyrosty?
 
5 dpt - 10
7 dpt - 33
9 dpt - 91
11 dpt - nie robiłam
13 dpt (dzisiaj) - 467 😻
Przyrosty są bardzo dobre, motylek rośnie, więc teraz (nie)cierpliwie czekam na pierwsze USG w 23dpt. 🥹
Jak długo planujesz robić przyrosty?
wow super zagnieździł się na dobre! Na kiedy appki liczą Ci termin? 23 dpt co spodziewasz się zobaczyć?

Ja 5 dpt, 7 dpt luxmed, a 9 dpt już w klinice i zobaczę, co mi powiedzą i kolejnych krokach i pewnie wtedy zdecyduję, czy jeszcze chce powtórzyć, ale podejrzewam, ze mi zleca przyrost.
 
wow super zagnieździł się na dobre! Na kiedy appki liczą Ci termin? 23 dpt co spodziewasz się zobaczyć?

Ja 5 dpt, 7 dpt luxmed, a 9 dpt już w klinice i zobaczę, co mi powiedzą i kolejnych krokach i pewnie wtedy zdecyduję, czy jeszcze chce powtórzyć, ale podejrzewam, ze mi zleca przyrost.
A Tobie jaki termin wychodzi? 😄
 
reklama
Do góry