reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Hej Dziewczyny
Ja właśnie wróciłam z pracy, po tej długiej przerwie ciężko się odnaleźć ale jakoś zleciało.

Ja dla odmiany się czuje dobrze bolą mnie piersi i sutki. I mam ochotę na slodkie po za tym czasem mnie złapie brzuch nie tak konkretnie na okres ale to bardziej pieczenie podbrzusza. Nie chce się nastawiac, cierpliwie czekam do weekendu.

@SalsaPL @natalia1826
To czekamy wspólnie... dni się dłużą, a myśli szybują zdecydowanie za daleko [emoji6][emoji16]
 
reklama
Hej Dziewczyny
Ja właśnie wróciłam z pracy, po tej długiej przerwie ciężko się odnaleźć ale jakoś zleciało.

Ja dla odmiany się czuje dobrze bolą mnie piersi i sutki. I mam ochotę na slodkie po za tym czasem mnie złapie brzuch nie tak konkretnie na okres ale to bardziej pieczenie podbrzusza. Nie chce się nastawiac, cierpliwie czekam do weekendu.

@SalsaPL @natalia1826
To czekamy wspólnie... dni się dłużą, a myśli szybują zdecydowanie za daleko [emoji6][emoji16]
Ja już odliczam dni do piątku ale dłuży się cholernie. I jakoś nic nie odczuwam , coś tam jajnik mnie kłuł a teraz nic. Zawsze na miesiączkę brzuch mnie ćmił już tydzień przed. Coś czuje ze nie wyszło w tym miesiącu ale się nie nastawiam, jestem neutralna w tym miesiącu żeby się nie rozczarować. Postanawiałam ze jeśli teraz nie wyjdzie to odpuszczam narazie. Tzn nie będę śledzić swoich płodnych dni tylko po prostu spontan, seks kiedy będzie ochota, czas itp :) może jak człowiek odpuści to wtedy się trafi ☺️ Nic na sile bo wtedy dupa wychodzi. A teraz odliczamy dni dziewczynki
 
Hej Dziewczyny
Ja właśnie wróciłam z pracy, po tej długiej przerwie ciężko się odnaleźć ale jakoś zleciało.

Ja dla odmiany się czuje dobrze bolą mnie piersi i sutki. I mam ochotę na slodkie po za tym czasem mnie złapie brzuch nie tak konkretnie na okres ale to bardziej pieczenie podbrzusza. Nie chce się nastawiac, cierpliwie czekam do weekendu.

@SalsaPL @natalia1826
To czekamy wspólnie... dni się dłużą, a myśli szybują zdecydowanie za daleko [emoji6][emoji16]
A wiesz ze ja mam to samo. Niby coś ćmi Ale to nie to co zawsze. I juz zupelnie zglupialam. Za wczesnie za @ za wczesnie test [emoji35][emoji34][emoji20]
 
Ja już odliczam dni do piątku ale dłuży się cholernie. I jakoś nic nie odczuwam , coś tam jajnik mnie kłuł a teraz nic. Zawsze na miesiączkę brzuch mnie ćmił już tydzień przed. Coś czuje ze nie wyszło w tym miesiącu ale się nie nastawiam, jestem neutralna w tym miesiącu żeby się nie rozczarować. Postanawiałam ze jeśli teraz nie wyjdzie to odpuszczam narazie. Tzn nie będę śledzić swoich płodnych dni tylko po prostu spontan, seks kiedy będzie ochota, czas itp :) może jak człowiek odpuści to wtedy się trafi ☺️ Nic na sile bo wtedy dupa wychodzi. A teraz odliczamy dni dziewczynki
U mnie chyba jeszcze owu nie było, ja podchodzę na luzie nie zamierzam się denerwować jak nie wyjdzie w tym miesiącu trudno, przede mna nastepny miesiąc,nowe szansę i nadzieje
 
A u mnie wszystkie testy wyszły tylko owu zostalo. W aptekach 25 czuły wiec nawet nie brałam. Ehh
Ale ćmi w pachwinie wiec pewnie tylko bym kase niepotrzebnie wydała
 
reklama
Ja będę robić testy jak się zacznie spóźniać,wcześniej nie ma co bo szkoda kasy tak jak mówisz
Ja jutro pojadę na bete. Bede przynajmniej miała pewnosc. Bo teraz ani dzwigac mi nie dają ani pokrzyczeć ni huhu A tak przygotowania do swiat ruszą
 
Do góry