reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziwi mnie tylko tak duża dawka Clo bo 2x2 w zeszłym cyklu brałam 2 dziennie i były 2 pęcherzyki ładne a co będzie w poniedziałek po takiej dawce... Czas ucieka...
 
reklama
To życzę Ci kochana abyś jutro wyszła od gin z dobrymi wiesciami no i daj nam tu znać jak po wizycie. Będę czekała cierpliwie na informację od Ciebie.

Ja też nie mam dobrych wrażeń z gin. Teraz 18 jadę do Polaka w DE 59km i mam nadzieję że ten będzie miał serce i doradzi mnie dokładnie przebada i pomoże.
Dzięki <3 Zestresowałam się teraz z kolei czymś innym... Chciałam sprawdzić szyjkę macicy czy zbliża się okres i wyczułam tam szorstką powierzchnię w jednym miejscu. Jestem przerażona...
 
Uff dowiedziałam się, że taka plamka ma prawo być na szyjce macicy i żeby się nie martwić. Ba, ona nawet potrafi zmieniać położenie w ciągu cyklu. Wynika to z tego, że są dwa różne nabłonki na szyjce macicy. Już się uspokoiłam... Ale cyto i tak zrobię jutro!
 
Uff dowiedziałam się, że taka plamka ma prawo być na szyjce macicy i żeby się nie martwić. Ba, ona nawet potrafi zmieniać położenie w ciągu cyklu. Wynika to z tego, że są dwa różne nabłonki na szyjce macicy. Już się uspokoiłam... Ale cyto i tak zrobię jutro!
Dokładnie ostrożności nigdy za wiele.
Ja żałuję że nie robiłam nic po pierwszym ani po drugim poronieniu ale lekarze mówili że tak czasami się dzieje A mnie też nie było stać w Pl aby wykonać badania. Niestety ale wszystko kosztuje w Pl. A myśmy z mężem zarabiali 3200zl A na samo mieszkanie szło ponad 1300zl moje leki ze zniżką prawie 300zl za wszystkie dodatkowo często chorowalam to też leki i non stop siedziałam w aptece. Jeszcze jedzenie jakieś ciuchy bielizna buty kurtki i na badania nie było nas stać. Jestem obecnie w DE i póki co narazie wszystko na skierowania i mam nadzieję że gin Polak 18 czerwca mi w końcu pomoże i znajdzie przyczynę. A 20 czerwca będę znała wyniki krwi mojego m i jakie są wyniki nasienia.
 
Aww może to jakiś znak? Haha :D No niestety, w marcu najprawdopodobniej biochemiczna, miesiąc temu się nie udało, a tym cyklu jeszcze nie wiadomo - termin @ w sobotę, póki co tylko delikatnie jajniki i podbrzusze obolałe, temp. 37.1 i nic poza tym :)
To nie wiem co mi się wkręciło ;) niech to będzie dobry znak8-)
 
Dokładnie ostrożności nigdy za wiele.
Ja żałuję że nie robiłam nic po pierwszym ani po drugim poronieniu ale lekarze mówili że tak czasami się dzieje A mnie też nie było stać w Pl aby wykonać badania. Niestety ale wszystko kosztuje w Pl. A myśmy z mężem zarabiali 3200zl A na samo mieszkanie szło ponad 1300zl moje leki ze zniżką prawie 300zl za wszystkie dodatkowo często chorowalam to też leki i non stop siedziałam w aptece. Jeszcze jedzenie jakieś ciuchy bielizna buty kurtki i na badania nie było nas stać. Jestem obecnie w DE i póki co narazie wszystko na skierowania i mam nadzieję że gin Polak 18 czerwca mi w końcu pomoże i znajdzie przyczynę. A 20 czerwca będę znała wyniki krwi mojego m i jakie są wyniki nasienia.
No to u mnie podobnie. Niby wykupuję ciągle te recepty a te leki cały czas się kończą XD Dużo kasy na to idzie. Prywatnie mnie nie stać na leczenie również. To i tak cud, że udało mi się dostać 2 lata temu do szpitala na NFZ i zostałam zdiagnozowana. Diagnoza też po 2 latach bo wizyta raz na pół roku plus oczekiwanie na badania i tak czas leci...
 
Trzymam kciuki żeby to było to! :) U mnie nie zanosi się póki co ani na @ ani na nic innego, choć to może Castagnus zniwelował PMS i dlatego tak się czuję. Tak czy siak jakoś to chyba nie będzie w tym miesiącu w moim przypadku.
No niestety. Okres sie rozkreca. 3dni przed terminem... Rozowe plamienia z wczoraj dzis sa krwisto-brunatne. Brzuch tak mnie bolal, ze prawie cala noc nie spalam...
Przestalam sie juz ludzic, jest mi dzis strasznie przykro - znowu... Moj organizm ze mna pogrywa. W tamtym mcu @ spozniona, w tym szybciej...
 
Wspaniale!!!! Będę się tego trzymać. Też codziennie wieczorem bralas pół tabletki?
Ja brałam całą ,tylko trzeba uważać bo jeśli @ nie przyjdzie po 28 dniach to chyba trzeba odstawić , ja niestety tego nie zrobiłam ,nie wiem czy przez to czy coś innego ale w 9 tyg serduszko nie biło ,ale od początku beta mega wysoka , wszystko było za duże
 
reklama
No niestety. Okres sie rozkreca. 3dni przed terminem... Rozowe plamienia z wczoraj dzis sa krwisto-brunatne. Brzuch tak mnie bolal, ze prawie cala noc nie spalam...
Przestalam sie juz ludzic, jest mi dzis strasznie przykro - znowu... Moj organizm ze mna pogrywa. W tamtym mcu @ spozniona, w tym szybciej...
Przykro mi :( U mnie nadal nic, tylko lekkie pobolewania w dole brzucha. Jutro wizyta u gine!
 
Do góry