reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

reklama
Śniło mi się dzisiaj, że urodziłam synka. Ale jak go zobaczyłam to od razu pobudka
Dzis ubieramy choinke wy juz macie ubrane? Nawet dzis w nocy troszke śniegu napadalo [emoji300]
Milego dnia dziewczynki. :)
My będziemy ubierać dopiero dzień przed albo w Wigilię. Tu u Nas też ciągle pada śnieg.
Również miłego dnia [emoji846]
U mnie 10ty dzień opóźnienia @... Szyjka już prawie o połowę obniżona więc dzisiaj lub jutro powinna przyjść @. :D Trzymajcie za to kciuki. ;)
Trzymam kciuki [emoji110]
Witajcie dziewczyny.
Mam na imię Magdalena, mam 29 lat i jestem mama dwóch córeczkek 7 i 5 letniej.
Tak nie śmiało się przyłączam do tematu
Odstawiłam tabletki i zaczęliśmy starania nie chce aż się wierzyć że udało by się za pierwszym razem chociaż czuje się podejrzanie i te ból piersi. Za 5 dni mam dostac miesiaczke czekam z wykonaniem testu chociaż powiem Wam że jest coraz ciężej. Chyba zrobię go trochę wcześniej z nadzieją
Powodzenia dla wszystkim staraczek
Witaj!
 
Przykro mi Natalia [emoji853] Po każdej burzy wychodzi słońce pamiętaj. Życzę Ci żebyś nie musiała długo czekać na swoje małe-wielkie szczęście A duże są te polipy ? Przeważnie lekarze nie chcą usuwać polipów u kobiet które nie rodziły.Oby jednak nie takie długie [emoji6]A potem pozytywne zaskoczenie! Witaj!Dobry pomysł [emoji6]
Mowil ze jeden mniejszy drugi wiekszy. On chce chyba poczekac czy sie nie zluszcza po @ , no i czy przeszkadzaja czy nie przeszkadzaja przy zagniezdzeniu. Nic zostaje mi tylko czekać
 
Mowil ze jeden mniejszy drugi wiekszy. On chce chyba poczekac czy sie nie zluszcza po @ , no i czy przeszkadzaja czy nie przeszkadzaja przy zagniezdzeniu. Nic zostaje mi tylko czekać
Rozumiem. Też mam albo polipa albo mięśniaka. W przyszłym tygodniu mam wizyte więc zobaczymy czy się złuszczył czy rośnie.. Ale chyba nie znikł bo czuje coraz częściej bóle, plamienia dalej się utrzymują.
Więc no tak musimy czekać
No to nie cały rok różnicy. :)
Dzieci będziemy miały może z jednego roku [emoji14]
 
Rozumiem. Też mam albo polipa albo mięśniaka. W przyszłym tygodniu mam wizyte więc zobaczymy czy się złuszczył czy rośnie.. Ale chyba nie znikł bo czuje coraz częściej bóle, plamienia dalej się utrzymują.
Więc no tak musimy czekać Dzieci będziemy miały może z jednego roku [emoji14]
Może tak być. :D Aczkolwiek wiesz, jeszcze okresu nie dostałam a wy zaczynacie starania za rok. :D
 
Rozumiem. Też mam albo polipa albo mięśniaka. W przyszłym tygodniu mam wizyte więc zobaczymy czy się złuszczył czy rośnie.. Ale chyba nie znikł bo czuje coraz częściej bóle, plamienia dalej się utrzymują.
Więc no tak musimy czekać Dzieci będziemy miały może z jednego roku [emoji14]
Byle bylo dobrze :-) ostatnio przed @ mialam 3 dni plamien... moze tez przez te polipy.. sie okaze bedzie co ma byc.. ;-) znajac zycie wyjdzie tak ze bede musiala sobie jeszcze poczekac na dzidzie [emoji39] co by latwo nie było
 
reklama
Do góry