reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Mam do was pytanie grudzień cykl 27 dniowy, styczeń 27, luty 26 i apka moja obliczyła mi że powinnam @ dostać 2 kwietnia czyli też po 27 dniach. To mam testować jutro w 25 dc czy czekać do poniedziałku 26 dc?
 
Mam do was pytanie grudzień cykl 27 dniowy, styczeń 27, luty 26 i apka moja obliczyła mi że powinnam @ dostać 2 kwietnia czyli też po 27 dniach. To mam testować jutro w 25 dc czy czekać do poniedziałku 26 dc?
Jak masz dużo testów to zrób, zawsze jak nie wyjdzie jutro to jeszcze jest nadzieja .
 
Mnie boli pęcherz :(( czy mogę wziąć furagine jeśli nie doszło jeszcze do zagnieżdżenia? Wzięłam kąpiel i grzeje się pod kołdrą ...
 
Mam do was pytanie grudzień cykl 27 dniowy, styczeń 27, luty 26 i apka moja obliczyła mi że powinnam @ dostać 2 kwietnia czyli też po 27 dniach. To mam testować jutro w 25 dc czy czekać do poniedziałku 26 dc?
Jak uważasz, zależy ile wytrzymasz. Ja robię zawsze w dniu spodziewanej @ albo po.
 
Mnie boli pęcherz :(( czy mogę wziąć furagine jeśli nie doszło jeszcze do zagnieżdżenia? Wzięłam kąpiel i grzeje się pod kołdrą ...
Tak, do czasu az zarodek nie ma z Toba nic wspolnego w sensie nie zagniezdzi sie go mozesz. Ja pytalam nie dawno jak bylam chora o to i dziewczyny tak mi to wytłumaczyły.
 
Hej dziś rano zrobiłam test, nie wytrzymałam. Nie wiem czy coś zobaczycie ale w rzeczywistości widać bladą drugą kreskę.
IMG_20190331_055417.jpeg
IMG_20190331_054756.jpeg
 
reklama
Do góry