reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Wiecie co.. No durna jestem. A bo był test w domu to rano zrobiłam. 23 dc. Nie jest to najczulszy test. Wyszedł cień cienia ale nie Muszę go szukać pod światło czy cudowac. Powtórzę test w weekend, zobaczymy co będzie. Ale serduszko się po cichutku cieszy bo robiłam w swoim życiu ogrom testów i zawsze była jedna obrzydliwa krecha dobrze, już możecie na mnie krzyczeć
 
reklama
A u mnie @ dalej brak. 3 dzień i cisza. Biust boli podbrzusza napuchniete. Nie wiem czy czekać na @ czy powtórkę testu machnać. Mam złe przeczucia [emoji3525]
 
Wiecie co.. No durna jestem. A bo był test w domu to rano zrobiłam. 23 dc. Nie jest to najczulszy test. Wyszedł cień cienia ale nie Muszę go szukać pod światło czy cudowac. Powtórzę test w weekend, zobaczymy co będzie. Ale serduszko się po cichutku cieszy bo robiłam w swoim życiu ogrom testów i zawsze była jedna obrzydliwa krecha dobrze, już możecie na mnie krzyczeć
@fiddlee nikt na Ciebie krzyczeć nie będzie wręcz przeciwnie ja trzymam kciuki. Jestem ciekawa czy ci się udało? Zamierzasz pójść na betę?
 
@fiddlee nikt na Ciebie krzyczeć nie będzie wręcz przeciwnie ja trzymam kciuki. Jestem ciekawa czy ci się udało? Zamierzasz pójść na betę?

Nie, póki nie jestem po terminie @ to bete sobie odpuszczę. Chyba że w weekend wyjdą mocniejsze krechy to wtedy:)

@Eevee idź idź na betę, po terminie @ będziesz miała jasność
 
Właśnie raz tak miałam, poszłam na betę a zanim dostałam wynik to dostałam @ nie chce być póki co nadpobudliwa. Wolę żyć myślą że a nuż się udało [emoji6] ale na razie mam mieszane uczucia. Chociaż to był pierwszy cykl w którym robiliśmy kombinacje i na początku i na końcu. Ehh....
Nie, póki nie jestem po terminie @ to bete sobie odpuszczę. Chyba że w weekend wyjdą mocniejsze krechy to wtedy:)

@Eevee idź idź na betę, po terminie @ będziesz miała jasność
 
Fiddlee powtórz test sobie za 3 dni albo w dniu spodziewanej @ kurde też bym najchętniej zrobiłam.

Czy zawsze jest plamienie implantacyjne?
 
Dziewczyny w którym dniu cyklu najlepiej zrobić test ciążowy? Czytam Was i widzę, że próbujecie również przed spoedziewaną @. Jestem 7 dni przed. To chyba nie warto co nie? Nakręciłyscie mnie
 
Dziewczyny w którym dniu cyklu najlepiej zrobić test ciążowy? Czytam Was i widzę, że próbujecie również przed spoedziewaną @. Jestem 7 dni przed. To chyba nie warto co nie? Nakręciłyscie mnie
No to mamy ten sam termin @. Bedziemy razem testować. Mysle,ze dzien przed albo w dzien spodziewanej @ zrobie.
 
reklama
Do góry