reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

Hej dziewczyny u mnie dziś 30 dc (7 cykl starań) 😀 oby w grudniu było dużo więcej takich niespodzianek 😍
 

Załączniki

  • _20191129_094235.JPG
    _20191129_094235.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 101
reklama
Hej dziewczyny u mnie dziś 30 dc (7 cykl starań) [emoji3] oby w grudniu było dużo więcej takich niespodzianek [emoji7]
Wielkie gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7]
U mnie 28dc @ ma być 4 grudnia
Dziwne jest to że nic nie odczuwam ani w jedną ani w drugą stronę A zawsze przed @ bolał brzuch i piersi były po bokach bolesne nie wiem co myśleć ehh [emoji51]
 
Wielkie gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7]
U mnie 28dc @ ma być 4 grudnia
Dziwne jest to że nic nie odczuwam ani w jedną ani w drugą stronę A zawsze przed @ bolał brzuch i piersi były po bokach bolesne nie wiem co myśleć ehh [emoji51]
No u mnie właśnie tak było w tym cyklu, że absolutnie żadnych objawów. Dopiero teraz odrobinę piersi czuje.( a poprzednie cykle milion objawów tydzień przed terminem ha ha) Trzymam więc mocno kciuki ✊
 
reklama
To który masz dc?
Dziś 30 dc. Wg aplikacji dziś miał przypadać termin @, ale liczę na to że jej nie będzie. Nie wiem czy to przypadek, ale pozytyw zobaczyłam dopiero jak moje bmi wróciło na właściwe tory. Mówiąc szczerze w tym cyklu skusiłam się na diecie i ćwiczeniach niż na staraniach i nie myślałam o tym czy się udało. Do środy ćwiczyłam codziennie Cardio z przekonaniem że i tak mi nie zaszkodzi
W czwartek zrobiłam przerwę i zrobiłam test głównie z tego powodu żeby mieć pewność że mogę zacząć ćwiczenia z obciążeniem no i okazało się że nie 😍
 
Do góry