reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Aneczka85_01, no właśnie też o tym mówię i tak słyszałam dlatego rzrezygnowałam z clo. A nie wiem co mają na celu lekarza pisząc ten lek bez badania.
 
Aneczka85_01, no właśnie też o tym mówię i tak słyszałam dlatego rzrezygnowałam z clo. A nie wiem co mają na celu lekarza pisząc ten lek bez badania.

Wiesz co tez niewiem . Ja bardzo chciałam brać clo . Naczytałam się od dziewczyn ze po clo zachodziły i często w mnoga ciąże. Tyle czasu się staram ze dla mnie nie problem mieć dwójkę na raz [emoji23] ale tak jak pisałam wcześniej ze jeśli owu jest prawidłowa itd to clo może narobić więcej szkód . Co innego jeśli niema owu .
 
Wiesz co tez niewiem . Ja bardzo chciałam brać clo . Naczytałam się od dziewczyn ze po clo zachodziły i często w mnoga ciąże. Tyle czasu się staram ze dla mnie nie problem mieć dwójkę na raz [emoji23] ale tak jak pisałam wcześniej ze jeśli owu jest prawidłowa itd to clo może narobić więcej szkód . Co innego jeśli niema owu .
Znów widzę że tyle ile nas tu jest tyle opini. Pytałam na 2 wątku i tam dziewczyny piszą że często tak jest gdy pary się dłużej starają. Ah chyba skonsultuje to jeszcze z innym ginem. Tak będzie najlepiej
 
Znów widzę że tyle ile nas tu jest tyle opini. Pytałam na 2 wątku i tam dziewczyny piszą że często tak jest gdy pary się dłużej starają. Ah chyba skonsultuje to jeszcze z innym ginem. Tak będzie najlepiej
Właśnie ja też czytałam, że jak para się ileś tam stara.. Najlepiej skonsultować z lekarzem :) ja jutro idę do nowego w dodatku faceta i trochę się stresuję może nie tyle badaniem ale, że coś tam wynajdzie nowego
 
Znów widzę że tyle ile nas tu jest tyle opini. Pytałam na 2 wątku i tam dziewczyny piszą że często tak jest gdy pary się dłużej starają. Ah chyba skonsultuje to jeszcze z innym ginem. Tak będzie najlepiej
Jak para się dłużej stara to dostaje Clo czy robia się trobiele bo nie zrozumiałam?

Czy testy te czułe mogą wyjść już po tygodniu od zapłodnienia? Na niektórych piszą, że tak...
 
reklama
Jak para się dłużej stara to dostaje Clo czy robia się trobiele bo nie zrozumiałam?

Czy testy te czułe mogą wyjść już po tygodniu od zapłodnienia? Na niektórych piszą, że tak...

Myśle ze lekarz najpierw robi monitoring i ocenia czy clo jest potrzebne . Tak samo zleca badania . Jak dla mnie to chore ze lekarz który nie sprawdza owulacji przepisuje clo . Na jakiej podstawie ? Bo ktoś się dłużej stara ? W takim przypadku pierwsza sprawa jest zrobienie monitoringu a jeśli owu występuje to badanie nasienia . A nie odrazu leki
 
Do góry