reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Adzik a przepisał Ci go z monitoringiem i zastrzykiem na pęknięcie pęcherza? Bo jeśli nie to chyba nie ma co brać. Też mi tak w ciemno przepisał, bez monitoringu i zastrzyku... Nie wzięłam bo się naczytalam, że przez takie podawanie tego leku mogą zrobić się trobiele. Zresztą mija się to z celem.
Nie [emoji24] tylko kazał brać tabletki. Teraz to już nic nie wiem [emoji24]
 
reklama
Nie [emoji24] tylko kazał brać tabletki. Teraz to już nic nie wiem [emoji24]
Kochana to że ci nie kazał chodzić na monitoring to jego sprawa ale jeśli chcesz zacząć zażywać clo to możesz zażywać i na własną rękę chodzić do gin na monitoring i wtedy jak po pierwszym cyklu lekarz będzie widział że nie pęknie pęcherzyk to pewnie w drugim cyklu z clo sam zaproponuje monitoring przy clo i w razie wu da receptę na zastrzyk aby pękł pęcherzyk graafa.
 
Nie [emoji24] tylko kazał brać tabletki. Teraz to już nic nie wiem [emoji24]
Tez nie wiedziałam,czy brać w takiej sytuacji czy odpuścić ale poradziłam się tu dziewczyn, do tego przelustrowalam internet i zrezygnowałam bo to więcej może wyrządzić złego niż dobrego. A nie chciałam się jeszcze borykać dodatkowo z toebielami na jajnikach. Poczytaj jeszcze sobie zanim podejmiesz decyzję.
 
Kochana to że ci nie kazał chodzić na monitoring to jego sprawa ale jeśli chcesz zacząć zażywać clo to możesz zażywać i na własną rękę chodzić do gin na monitoring i wtedy jak po pierwszym cyklu lekarz będzie widział że nie pęknie pęcherzyk to pewnie w drugim cyklu z clo sam zaproponuje monitoring przy clo i w razie wu da receptę na zastrzyk aby pękł pęcherzyk graafa.
Ale podobno od niepekajacych tworzą się trobiele po Clo? Nie wiem, tak wyczytałam jak się tym interesowałam.
 
Ale podobno od niepekajacych tworzą się trobiele po Clo? Nie wiem, tak wyczytałam jak się tym interesowałam.
Tak może się zdarzyć ale nie musi. Chodziło mi o to żeby koleżanka poszła jednak na monitoring i lekarz zobaczy czy pęka i w jakiej wielkości. Jeśli będzie miał pęcherzyk 22mm i na kolejnej wizycie będzie 2 mm np większy to wtedy poda zastrzyk i on pęknie choć nie zawsze ovitrelle lub pregnyl powoduje pęknięcie pęcherzyka i też zrobi się torbiel na jajniku.
 
No właśnie, też moim zdaniem monitoring wskazany.
Ja też jestem za monitoringiem ale są kobiety lub były na tym forum co brały clo bez monitoringu i udało się w pierwszym cyklu. Więc rowniez są różne opinie na temat clo+monitoring+pregnyl =brak torbieli choć nie w każdym przypadku.
 
Ja też jestem za monitoringiem ale są kobiety lub były na tym forum co brały clo bez monitoringu i udało się w pierwszym cyklu. Więc rowniez są różne opinie na temat clo+monitoring+pregnyl =brak torbieli choć nie w każdym przypadku.
A ja przestraszona torbielami i opiniami innych dziewczyn na innych forach nie podjęłam się nawet próby :/
Ale jeśli np. owulacja jest to po co dodatkowo stymulować?
 
A ja przestraszona torbielami i opiniami innych dziewczyn na innych forach nie podjęłam się nawet próby :/
Ale jeśli np. owulacja jest to po co dodatkowo stymulować?
Szczerze to tego nie wiem i to dla mnie jest głupota. Przeważnie clo przepisuja w momencie kiedy ma się PCOS lub owulacje są rzadkie lub wogule jej nie ma.

Ja jak się dowiedziałam że mam ciąże nieprawidłowa to lekarz na wszelki wypadek mi przepisał clo bez monitoringu bez zastrzyków wykupiłam i mam je w domu ale nie biorę ich. Leza na wszelki wypadek ale ja już wiem że tego wszelkiego wypadku u mnie nie będzie.
 
reklama
Szczerze to tego nie wiem i to dla mnie jest głupota. Przeważnie clo przepisuja w momencie kiedy ma się PCOS lub owulacje są rzadkie lub wogule jej nie ma.

Ja jak się dowiedziałam że mam ciąże nieprawidłowa to lekarz na wszelki wypadek mi przepisał clo bez monitoringu bez zastrzyków wykupiłam i mam je w domu ale nie biorę ich. Leza na wszelki wypadek ale ja już wiem że tego wszelkiego wypadku u mnie nie będzie.
Mój ginekolog też mi przepisał po biochemicznej ale nawet nie sprawdzał czy mam owu czy nie i jak często bo nie miałam monitoringu a jajniki mam w porządku. A w ciemno chemii nie chce brać.

A czemu wiesz, że na pewno nie będziesz brać Clo? Miałaś kiedyś stymulacje?
 
Do góry