reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

a my dziewczymy jutro na wakacje, najpierw do Gdanska a potem na mazury. Akurat ok 10.08 powinnam miec owulke wiec moze w tym cyklu. Zwazywszy ze poprzedni byl 2 dni krocej to juz od 7 zaczniemy hihi
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja się szykuje na wizytę do docenta ginekologii w poniedziałek. Już wam mówiłam. Pokładam w nim nadzieję bo ponoć jakiś niezly mózg. Powiem wam, ze jak układałam papiery których mam całą stertę to stwierdziłam że chyba mało kto ma tyle badań USG transwaginalnych I krwi co ja hehe. W sumie co miesiac. A nawet i po dwa razy w miesjacu. Dziś 11 dc działamy od przedwczoraj bo dopiero 8go dnia skończyła mi się @. Trochę się boje co on mi powie :( i boje się też czy mi powie że zbliża się owu, czy że jednak nie. Odpuściłam w tym miesiącu mierzenie temp bo wole się wysypiac :) i nie robię testow.... Trzymam kciuki za Was, a Wy trzymajcie za mnie.
 
Przed :) w poniedziałek lub wtorek mam mieć pierwszy monitoring
No to powodzenia. A który to cykl starań? Ja w zeszlym miesiącu nie byłam na monitoringu ale byłam na wizycie przedmowy i po owu. I owu była i pęcherzyk pękł. I był plyn, a ciąży nie ma. @ przyszła dopiero po 3 tygodniach od owu więc to dziwne. Zobaczymy co mi powie nowy lekarz w poniedziałek. Jak nie będzie miał żadnego pomysłu na mnie i nie zaskocze w tym cyklu to też się umawiam na monitoring w następnym cyklu. A w poniedziałek będę przed owu i zapytam kiedy ewentualnie przyjść na USG żeby znów sprawdzić co się zadziało. Ale już i tak mam takie podejście że pewnie dupa z tego będzie. Ja już straciłam wszelkie nadzieje. Dla mnie temat ciąży to jakaś fikcja. I chyba zaczynam się z tym godzić. Chciałabym tylko mieć normalne okresy a nie raz cykl 20 dni a drugi raz 36.
 
Witam w niedzielę
Mam pytanko robię testy lh i rano wychodzi mi bardziej wyraźny (Nie z 1 moczu) A wieczorem nic nie widać dodam że nie są jeszcze pozytywne ale dziwi mnie że ten sam dzień A różnie wychodzi
Może któraś tak miała
 
reklama
U mnie 13dc nie prowadzę pomiaru temperatury ale obserwuje siebie
Zaczęły się dni płodne stwierdzam po obserwacji szyjki zmienia się codziennie
Przytulanie co 2 dni więc mam nadzieję że w tym cyklu zaskoczy . Trzymam mocno kciuki za nas wszystkie i oby się udało
 
Do góry