reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Hej ja wpadłam tylko powiedzieć że nasze rozstanie z mężem skończyło się interwencją policji. Tak że oficjalnie nie chce gościa znać. Serio.
Za was mocno ściskam kciuki, dbajcie dziewczynki o wasze związki bo latwo w tym wszystkim przeoczyć, kiedy stajecie obcymi dla siebie ludźmi
Jesteśmy z Tobą
 
reklama
Myślę że w większości tak, wszystkich wyników nie robiłam, chce kilka miesięcy nie zadreczac się wynikami tylko spokojnie się starać:) I zobaczymy co będzie:)
A Ty Kochana dobrze że masz pasje, że robisz to co lubisz to pozwoli Ci nie zwariować i nakierowac psychikę na właściwe tory
W tak razie trzymam kciuki za owocne starania :)
 
Dziewczyny znów dziś zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie wyraźne kreski. Gdzie nie powinny bo okres powinien dawno zapukać tyle ze po tylu latach powiem szczerze boje się zrobić test żeby znów nie ryczeć ze się nie udało. Czekam jeszcze tydzień zobaczę co Będzie nam pisane Alek jeszcze nigdy nie bałam się tak jak teraz zrobi głupiego testu. Wiem ze testy owulacyjne nie pokazują ciąży ale oczywiście moja ciekawość jest silniejsza Zobacz załącznik 1004823
A jak długo spóźnia Ci się @? Który masz dzień cyklu ? Jednak proponowałabym zrobić test ciążowy;) I tak prędzej czy później będziesz musiała:)
 
A jak długo spóźnia Ci się @? Który masz dzień cyklu ? Jednak proponowałabym zrobić test ciążowy;) I tak prędzej czy później będziesz musiała:)
4 dni tak wien ze będę musiała tyle ze poczekam do następnego tygodnia bo @ może przyjść. Jestem jeszcze na luteinę i to tez może być przyczyna wydłużonego cyklu ponieważ biore ja do momentu dostania @! Nie wiem czemu ale w tym cyklu boje się zrobić testu ciążowego bo staramy się z mężem 4 rok. A zobaczyć białe pole to będzie dla mnie masakra. Jeszcze poczekam
 
4 dni tak wien ze będę musiała tyle ze poczekam do następnego tygodnia bo @ może przyjść. Jestem jeszcze na luteinę i to tez może być przyczyna wydłużonego cyklu ponieważ biore ja do momentu dostania @! Nie wiem czemu ale w tym cyklu boje się zrobić testu ciążowego bo staramy się z mężem 4 rok. A zobaczyć białe pole to będzie dla mnie masakra. Jeszcze poczekam
Skoro 4 dni się spóźnia to może warto betę zrobić, jeśli ciąża to super a jeśli nie to może lepiej odstawić luteine i nie przedłużać niepotrzebnie cyklu
 
Witam dziewczyny. Chciałabym się z Wami przywitać i dołączyć do grona ;)
Jednoczesnie mam pytanie, czy któraś z Was brała Clostilbegyt lub podobny tego typu lek? Lekarz przepisał mi go, mogę powiedzieć że w ciemno bo bez zastrzyku który podobno jest niezbędny i bez monitoringu owulacji. Poczytalam trochę opinii o tym leku i podobno bez zastrzyku branie tego środka mija się z celem a mało tego, mogą powstać torbiele... Czy któras z Was ma z tym jakieś doświadczenia i coś doradzi? Bo zastanawiam się czy w ogóle realizować receptę.
Dodam, że staramy się już prawie 5 miesiąc, a w czerwcu pierwsze poronienie było na samiutkim początku :(
 
Mi spoznia sie @ juz 4 dzien...czuje sie jak balon... ale to nie ciaza, poprostu rozregulowalo mi sie po poronieniu.... zaczynam brac inny zestaw wit dla starajacych. Rozmawialam z Siostra. Jak bede brac ten zestaw wit gdzie kwasu foliowego jest duzo bo 800m to nie musze juz dodatkowo brac osobnego ?
 
Witam dziewczyny. Chciałabym się z Wami przywitać i dołączyć do grona ;)
Jednoczesnie mam pytanie, czy któraś z Was brała Clostilbegyt lub podobny tego typu lek? Lekarz przepisał mi go, mogę powiedzieć że w ciemno bo bez zastrzyku który podobno jest niezbędny i bez monitoringu owulacji. Poczytalam trochę opinii o tym leku i podobno bez zastrzyku branie tego środka mija się z celem a mało tego, mogą powstać torbiele... Czy któras z Was ma z tym jakieś doświadczenia i coś doradzi? Bo zastanawiam się czy w ogóle realizować receptę.
Dodam, że staramy się już prawie 5 miesiąc, a w czerwcu pierwsze poronienie było na samiutkim początku :(

A to dlaczego przepisał lek jeśli w ciąże zachodzisz ? Ja wielu lekarzy prosiłam o clo ale odmawiają skoro mam owu i zachodzę to nie chcą mi dać . Napewno coś mówił dlaczego daje lek
 
reklama
Właśnie nic nie mówił a ja nie dopytalam bo dopiero jak wróciłam do domu to zaczęłam czytać co to jest za lek i czemu ma służyć. Powiedzial tylko że na owulacje. Jak pytam jakie badania powinnam wykonać - nie wiem żelazo, progesteron itp to mówi, że na razie nie trzeba. Doszło do zapłodnienia raz na 5 miesięcy starań i od razu ciąża stracona więc może uznał, że te owulacje są nieregularne lub rzadko występują ... Nie wiem co mam robić.
 
Do góry