reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Witam się i ja. Niestety nawet nie wiem co Wam nam napisać po wizycie u gin... nic nowego się nie dowiedziałam. Tyle że wyniki te powinny już same spać na minus i jestem niespotykanym przypadkiem... Żaden gin nie da mi zielonego światła.

Czekam na wizytę u zakznka 8.08.
Zaczyna mi naprawdę brakować sił.

Ściskam
Przykro mi, ale mam nadzieje, ze wreszcie uslyszysz te słowa :)
 
reklama
Ja jestem po wizycie u ginekologa. Od 5 do 9dc CLO, dziś 11dc i pęcherzyk 20mm. Czekam do jutra żeby wstrzyknąć ovitrelle, o ile test owu wyjdzie pozytywny
 
Witam się i ja. Niestety nawet nie wiem co Wam nam napisać po wizycie u gin... nic nowego się nie dowiedziałam. Tyle że wyniki te powinny już same spać na minus i jestem niespotykanym przypadkiem... Żaden gin nie da mi zielonego światła.

Czekam na wizytę u zakznka 8.08.
Zaczyna mi naprawdę brakować sił.

Ściskam
A co jest nie tak? To ty masz toxo? .... Wiem co czujesz ja tak w zeszłym roku miałam z ecoli. Też leczyłam i leczyłam i lekarz mi mówil by się nie starać bo niezalecane. Więc odkładałam, odkładałam, ecoli i tak nie wytepilam tylko uspilam. I mam ją dalej, ale się staram. Bo już szyjka dobrze wygląda. Ona sobie tylko bytuje u mnie. A wcześniej szyjka to był jeden ogień. Choć ja nie czułam żadnych dolegliwosci co dziwne
 
A ja juz sie denerwuje... w pon mialam dostalam @ . Nie ma. 2 testy negatywne. W piatek beta 0.100. U gina na kontrolnej wizycie po poronieniu mowil ,ze endo jest pogrubione jest cialko zolte. Ciazy nie widzi, ale kazal zrobic bete ktorej wynik napisalam wyzej. Chyba po stracie sie rozregulowalo... czuje sie jak banka i nie wiem co dalej. Czekam na @ bo chcemy w tym mcu wznowic starania a tu nic...
 
A ja juz sie denerwuje... w pon mialam dostalam @ . Nie ma. 2 testy negatywne. W piatek beta 0.100. U gina na kontrolnej wizycie po poronieniu mowil ,ze endo jest pogrubione jest cialko zolte. Ciazy nie widzi, ale kazal zrobic bete ktorej wynik napisalam wyzej. Chyba po stracie sie rozregulowalo... czuje sie jak banka i nie wiem co dalej. Czekam na @ bo chcemy w tym mcu wznowic starania a tu nic...

Kochana mam to samo, robiłam betę we wtorek <1,2, ale @ dalej nie ma, więc wczoraj jeszcze zrobiłam test (głupie te baby jak nie wiem co :p ) i oczywiście negatywny. Ale okresu nadal nie ma i nie....
A też czekam, żeby już przyszła bo wtedy płodne by wypadły na urlopik :D

Ściaskam :*
 
Kochana mam to samo, robiłam betę we wtorek <1,2, ale @ dalej nie ma, więc wczoraj jeszcze zrobiłam test (głupie te baby jak nie wiem co :p ) i oczywiście negatywny. Ale okresu nadal nie ma i nie....
A też czekam, żeby już przyszła bo wtedy płodne by wypadły na urlopik :D

Ściaskam :*
A przepraszam, ze zapytam ale tez masz strate za soba? Martwię sie bo przed mialam regularne cykle 30d. Czasem o 2 lub 3 sie przesunela @. Teraz cisza juz 5 dzien. Kosmos jakis...
 
Ja w czerwcu w 6tc.... a od tamtego czasu mialas regularne cykle?
po poronieniu miałam jeden cykl 41 dni, ale w tym cyklu byłam na monitoringu, więc wiem, że owulację miałam 18-19 lipca. Stąd wydawało mi się, że bez owulacji niezmiennie jest około 14 dni do okresu, a tu psikus :D
 
reklama
A przepraszam, ze zapytam ale tez masz strate za soba? Martwię sie bo przed mialam regularne cykle 30d. Czasem o 2 lub 3 sie przesunela @. Teraz cisza juz 5 dzien. Kosmos jakis...
Ja po 2 poronieniach ,pierwsze kilka cykli miałam po 3o parę dni ,spokojnie nie stresuj się , organizm wróci do normy tylko potrzebuje czasu
 
Do góry