reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Kasia głowa do góry, nawet jeśli to ta wstrętna @, to kolejny cykl i kolejna szansa, na pewno się uda. Ale póki nie ma @ jest nadzieja, cały czas trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
Dziękuje kochana za słowa otuchy. Dziwny jest ten śluz zawsze przed @ był ale nie przerywany jak teraz , jak pojawiał się taki śluz to dosłownie za chwilę @ a teraz raz jest raz go nie ma , a po za tym szyjka przed @ się skraca a nie jest wysoko i zamknieta no zobaczymy co bedzie się działo dalej
 
Dziękuje kochana za słowa otuchy. Dziwny jest ten śluz zawsze przed @ był ale nie przerywany jak teraz , jak pojawiał się taki śluz to dosłownie za chwilę @ a teraz raz jest raz go nie ma , a po za tym szyjka przed @ się skraca a nie jest wysoko i zamknieta no zobaczymy co bedzie się działo dalej
Dopóki nie ma @ jest nadzieja. Ja wciąż ściskam kciuki
 
Ja 27dc test biały, piersi jakby napecznialy, szyjka jakoś wysoko.. Niby przy moich cyklach mam jeszcze 4 dni do @ ale wydaje mi się że owu była z dwa dni wcześniej w tym cyklu.
 
Witam serdecznie. Jestem tutaj nowa ;-) dopiero zaczynam moje starania o dzidzi. Czy ktos mial moze z testamj owulacyjnymi tak że dwie rożne firmu testów i dwa rozne wyniki? Wypada mi dziś 13 dzien cyklu i juz bylam szczesliwa ze jest owu s na drugim teście innej firmy już jej nie ma.
 
Witam serdecznie. Jestem tutaj nowa ;-) dopiero zaczynam moje starania o dzidzi. Czy ktos mial moze z testamj owulacyjnymi tak że dwie rożne firmu testów i dwa rozne wyniki? Wypada mi dziś 13 dzien cyklu i juz bylam szczesliwa ze jest owu s na drugim teście innej firmy już jej nie ma.
Witam Cię. Ja nie miałam bo testy miałam jednej firmy zalecam przytulania co 2 dni wtedy nie przegapisz owulki pozdrawiam
 
Dziękuje kochana za słowa otuchy. Dziwny jest ten śluz zawsze przed @ był ale nie przerywany jak teraz , jak pojawiał się taki śluz to dosłownie za chwilę @ a teraz raz jest raz go nie ma , a po za tym szyjka przed @ się skraca a nie jest wysoko i zamknieta no zobaczymy co bedzie się działo dalej
Ja też miałam często przed @ taki śluz i czasami miałam tak jak mówisz jeden dzień i od razu przychodziła, a czasem 2 dni wcześniej, cisza i potem @. Ale też wiadomo że może pojawić się to plamienie , kiedy dochodzi do implantacji, także do końca nigdy nie wiadomo, a kiedy masz termin @?
 
Witam serdecznie. Jestem tutaj nowa ;-) dopiero zaczynam moje starania o dzidzi. Czy ktos mial moze z testamj owulacyjnymi tak że dwie rożne firmu testów i dwa rozne wyniki? Wypada mi dziś 13 dzien cyklu i juz bylam szczesliwa ze jest owu s na drugim teście innej firmy już jej nie ma.
Myślę, że skoro ten jeden test wskazał, to masz owulke, może jak robiłaś test drugi to mocz był bardziej rozwodniony? Ja myślę, że w ta stronę To się nie może raczej test pomylic, musiał wyczuć ten cały pik, także dzialaj koleżanko dzialaj, tak jak Kasia zalecila, co dwa dni :)
 
reklama
Tej jeden firmy zrobilam aż 3 i w każdym jest owu...tamtego też 3 i nie ma .... nie ma jak działać hihi bo bo moj jest za granica ....ale ja mam nieregularny okres także sprawdzam czy wgl dochodzi do owulacji i nie wiem teraz czy sie cieszyc czy nie
 
Do góry