reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ja zobacze jutro choc mowie nie nastawiam sie tak tylko zobacze. Czytałaś ten artykuł co link wrzuciłam fajnie tam jest dosłownie wszystko opisane inaczej niż na innych stronach
Probuj, może akurat :)
Ja testuje bo mam praktycznie darmowe testy, jak mi się skończą bede czekac do terminu hahahhaah
Czytalam. Ale kurczę takie to wszystko skomplikowane. Czasem tak się nakrecimy że oznaki są przerozne.
U mnie w tym cyklu jedyne co się zmienilo (poki co) to nie odczuwam narazie bolu piersi. A zawsze ten tydzien, poltorej juz były dosyc bolesne
 
Probuj, może akurat :)
Ja testuje bo mam praktycznie darmowe testy, jak mi się skończą bede czekac do terminu hahahhaah
Czytalam. Ale kurczę takie to wszystko skomplikowane. Czasem tak się nakrecimy że oznaki są przerozne.
U mnie w tym cyklu jedyne co się zmienilo (poki co) to nie odczuwam narazie bolu piersi. A zawsze ten tydzien, poltorej juz były dosyc bolesne
I ja mam bolesne w tym cyklu jest jednak inaczej bolą nie za każdym razem i jakoś tak dziwnie i ten śluz taki jakiś dziwny biały i nawet jest go dość sporo badam sie i w srodku jest taka rozpulchniona i u gory w strone brzucha nie wiem co to oznacza
 
I ja mam bolesne w tym cyklu jest jednak inaczej bolą nie za każdym razem i jakoś tak dziwnie i ten śluz taki jakiś dziwny biały i nawet jest go dość sporo badam sie i w srodku jest taka rozpulchniona i u gory w strone brzucha nie wiem co to oznacza
Nie mam pojęcia bo ja takich badan nie prowadzę, zresztą trzeba kilka cykli przeleciec zeby moc pozniej wnioskowac czy coś jest inaczej czy nie.
Niestety nie pozostaje nic innego jak czekać.
Dobrze chociaż ze weekend to jakos te dwa dni zleca

Edit. Ja się czuje tam na dole jakbym byla spuchnieta
 
Nie mam pojęcia bo ja takich badan nie prowadzę, zresztą trzeba kilka cykli przeleciec zeby moc pozniej wnioskowac czy coś jest inaczej czy nie.
Niestety nie pozostaje nic innego jak czekać.
Dobrze chociaż ze weekend to jakos te dwa dni zleca

Edit. Ja się czuje tam na dole jakbym byla spuchnieta
I ja mam takie wrazenie i maz z obserwacji tez tak mowi :p no trzeba czekać
 
reklama
Do góry