reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dobrze robisz, nie wiadomo czy te testy sa takie dokładne, lepiej samemu dzialac :) dla mnie najlepszy jest ten czas po owulacji do miesiączki, ta nadzieja, to czekanie :)
Działaj mimo testiw negatywnych bo ja miałam testy negatywne i temp niska i poszłam w tym czasie do ginekologa i się okazało że owu była. I to już druga taka sytuacja odkąd się staram
 
reklama
Oj dziewczyny sorki że dopiero teraz. Oczywiście test nawet nie drgnął. Doszukiwałam się cienia ale nic. Najśmieszniejsze jest to, że plamilam do południa a potem nic do teraz i zastanawiam się co dalej. Brzuch mnie pobolewa jak na okres więc tylko czekać. Więc moja nadzieja umarła z dzisiejszym testem :(
Może poczekaj jeszcze i zrób jutro jest jeszcze cień szansy nie zawsze wychodzi pozytywny w dzień spodziewałem @
 
Może poczekaj jeszcze i zrób jutro jest jeszcze cień szansy nie zawsze wychodzi pozytywny w dzień spodziewałem @
Ja dzień spodziewanej @ wg gina mam we wtorek. Ale już zaczęłam plamić więc test zrobiłam bo ostatnie cykle miałam krótsze. Jeśli nie dostanę okresu zrobię jeszcze we wtorek ale mało to prawdopodobne bo mnie brzuch boli jak cholera
 
Hej proszę o poradę: miałam monitoring w środę były 3 pęcherzyki (11,4 11,8 I 12 mm) po stymulacji clo 2x1.
W piątek został tylko jeden pęcherzyk 17 mm...
W poniedziałek mamy przyjść wziąć pregnyl, jednak mam wątpliwości czy już nie będzie za późno i czy ten ostatni pęcherzyk te może się wchłonąć? Miała któraś z Was taką sytuację?
 
Hej proszę o poradę: miałam monitoring w środę były 3 pęcherzyki (11,4 11,8 I 12 mm) po stymulacji clo 2x1.
W piątek został tylko jeden pęcherzyk 17 mm...
W poniedziałek mamy przyjść wziąć pregnyl, jednak mam wątpliwości czy już nie będzie za późno i czy ten ostatni pęcherzyk te może się wchłonąć? Miała któraś z Was taką sytuację?
Niestety ja jestem zieloną jeśli chodzi o tak dokładny monitoring ale zalecam przytulania codzienne i życzę powodzenia :)
 
Zalecenia przyjęte hi hi <3
Właśnie bardzo mi zależało żeby dostać ten zastrzyk, ale kurczę mam przeczucie że on pęknie już w niedzielę, albo się wchłonie.
Moja znajoma też się leczyla i nie mogła zajść aż w końcu postanowiła odstawić leki i zaszła jest teraz w ciąży więc myślę że wszystko jest możliwe
 
reklama
Do góry