reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Jejku dziewczyny. Wieczorem byłam w kinie z mężem i jak tylko poczułam zapach popcornu to myślałam, że zwymiotuję. Trzymało mnie cały seans co jest do mnie niepodobne! Nie mogłam tego jeść... Cały seans miałam nudności, ból pleców i kolan. Dalej czuję się dziwnie i strasznie zaczęła mnie boleć jedna pierś. Nigdy nie czułam takiego bólu... Jakby.coś mnie ciągnęło od środka. Termin @ pojutrze lub max w piątek (czasem to było 30 dni czasem 32, więc nie wiem czy liczyć jutro, czwartek czy piątek).

Zastanawiam się czy jutro nie zrobić rano jednak testu. Jeśli to znów hormony płatają mi figle to się chyba zastrzelę XDD
Mam nadzieję że to nie figle tylko maleństwo!!!
 
reklama
Dziewczynki powiedzcie mi czy normalnie w trakcie cyklu bola was piersi przed @?
Jesli tak to ile przed?
Mnie lekko bolą kilka dni przed @. A jak zaszłam w ciąże to bolały mnie tydzień przed @ i to tak bardzo, że nie mogłam spać na brzuchu, miałam większe brodawki i większe piersi-nawet mój mąż powiedział, że mam większe piersi i twarde. Po trzecim miesiącu nie bolały już mnie piersi, a same brodawki i nosiłam biustonosze bez przeszyć na miseczkach ;)
 
U mnie dziś 10 dc więc już lada chwila zaczynamy kolejne starania:-)

Ja z malopolski:-) a Ty?
U mnie 12 dc więc również zaczynamy, co oznacza że testować będziemy w podobnym czasie. Ja się nie nastawiam, ale kupiliśmy żel i mój m. Dużo suplementów zaczął brać.
Ja że Śląska.
 
U mnie 12 dc więc również zaczynamy, co oznacza że testować będziemy w podobnym czasie. Ja się nie nastawiam, ale kupiliśmy żel i mój m. Dużo suplementów zaczął brać.
Ja że Śląska.
Też się staram nie nastawiac,nawet taka jestem w tym cyklu spokojniejsza, nie wyczekuje w napięciu dni polodnych tylko na luzie aż się sama dziwie że tak się wyciszylam:-)
 
Dziewczyny kiedys czytalam artykul o siemieniu lnianym. Serio koszt maly, w smaku nie najgorzej, a moze pomoc. 10g dziennie, nie przekraczac 50g. Zalac woda byle nie goraca,poczekac az specznieje i wypić. Ziarna najlepiej rozdrobnić dmsa lepiej wchlanialne. Mozna dodawac tez do jogurtow itd. Reguluje gospodarkę hormonalna, poprawia jakosc sluzu w plodne. Ogólnie rzecz biorąc warto sprobowac;)
Ja piję na żołądek wiec ma u mnie podwójne działanie :)
 
Dziewczyny,a powiedzcie mi na jaki koszt badań hormonów teraz sie nastawic w Polsce? Ze skierowaniem i bez. Moj gin pewnie skierowanie mi da, ale wole wiedziec tak i tak. TSH, T3 T4 Progesteron i nie wiem coz tam jeszcze bedzie.
 
reklama
Ja dopiero 2 dzień @, także jeszcze trochę poczekam na testowanie ale całym sercem jestem z wami dziewczyny i mocno trzymam kciuki [emoji16]
 
Do góry