reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Współczuję, mi na pęcherz pomaga urofuraginum zawsze, więc polecam a i herbatka z pokrzywy

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi pomagały też te tabletki ale nie będę brała na jednodniówkę po prostu nie ma sensu. Chyba, że do jutra się utrzyma. Jak sobie przypomnę te moje nawracajace zakażenie pęcherza... Aż mnie ciarki przechodzą, to był horror.
 
reklama
Mi pomagały też te tabletki ale nie będę brała na jednodniówkę po prostu nie ma sensu. Chyba, że do jutra się utrzyma. Jak sobie przypomnę te moje nawracajace zakażenie pęcherza... Aż mnie ciarki przechodzą, to był horror.
Nawet nie mow. Ja mam od czerwca spokoj, ale ostatnim razem wlasnie w czerwcu musialam juz przejsc kuracje biseptolem, bo furagina juz a mnie nie dzialala. Od tego czasu odpukac mam spokoj. Mam nadzieje, ze szybko Ci przejdzie :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nawet nie mow. Ja mam od czerwca spokoj, ale ostatnim razem wlasnie w czerwcu musialam juz przejsc kuracje biseptolem, bo furagina juz a mnie nie dzialala. Od tego czasu odpukac mam spokoj. Mam nadzieje, ze szybko Ci przejdzie :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
To u mnie też jest spokój, jakieś 2 lata spokoju już mam. Czasami złapie mnie jednodniówka.
 
Witam moje drogie, z wielkim smutkiem z rana. Od wczoraj krwawie i zastanawiam się czy jest sens iść do lekarza w środę, bo już nie mam siły. W czwartek byłam i beta z usg potwierdziły około drugi tydzień ciąży. Lekarz od razu powiedział że mam nie robić sobie nadziei bo z obrazu usg daje mi 25%, że się utrzyma, dostałam luteine i Duphaston, do dziś miałam wolne więc się nie przemeczalam... Wczoraj o 22 się zaczęło a ja pół nocy wyłam a dziś 12h przede mną. Mam nadzieję że Wy lepiej zaczynacie ten tydzień :(

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
bardzo bardzo bardzo mi przykro:(współczuję Ci przeogromnie. ..nie wiem nawet coCi napisac..

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
Ojaaa wlasnie listonosz był i przyniosl mi paczke, chociaz nic nie zamawialam. Okazalo sie, ze Michał zrobil mi prezent i zamowil mi perfum, ktory od dawna chcialam, ale jakos zawsze bylo mi szkoda kasy. Tyyyyle szczęścia dzisiaj [emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
kochany mąż:)a co do ovarinu tez wydaje mi się że w moim przypadku się przyczynił.moje cykle były wcześniej bezowulacyjne

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
Cześć dziewczyny. Moja siostrzenica z jelitówką znów wylądowała jednak w szpitalu. Nic nie chce jeść ani pić. Moja siostra wcale nie spała bo ten fotel to wiadomo szału nie robi. Jestem właśnie u nich. Szkoda mi tej mojej kruszynki :( a ja w srode mam kolokwium a jeszcze sie nie zaczelam uczyc.. jak tylko wróce ze szpitala to się biore!

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Zdrowka dla siostrzenicy a dla siostry duzo sil i cierpliwosci:*

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
Do góry