reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

@Inka91 ja na początku jak odebrałam tą cytologię to bałam się okropnie bo nigdy w życiu nie miałam takiego wyniku. Ale później porozmawiałam z moją panią ginekolog, poczytałam też trochę internetów i doszłam do wniosku, że co by nie wyszło to nie jest koniec świata. Trzeba sprawę szybko załatwić i wrócić do starań aby móc zrealizować w końcu marzenia o macierzyństwie. Tak więc trzymam kciuki za Twój zabieg i szybki powrót do starań :)
 
reklama
Witam Was w Nowym roku!!
Dziewczyny mam pytanie, zrobiłam badania krwi i wyszło mi TSH 5,18 a norma jest od 0,27 do 4,20 ulU/ml
Czy któraś z was ma z tym do czynienia? Czy to ma wpływ na zajście w ciąże??
:(
 
Witam Was w Nowym roku!!
Dziewczyny mam pytanie, zrobiłam badania krwi i wyszło mi TSH 5,18 a norma jest od 0,27 do 4,20 ulU/ml
Czy któraś z was ma z tym do czynienia? Czy to ma wpływ na zajście w ciąże??
:(
Tak ma to wpływ na zajście w ciaze bardzo duże polecam ci poszukać endokrynologa który poszerzy diagnostykę o poszczególne badania przeciwciała anty po coś takiego jeśli będzie znimi problem tzn ze może być problem z tarczycą hoc niekoniecznie poczytaj sobie mój wpis letrox 50 a ciąża 2 a tu masz coś żeby się nie denerwowac Link do: Farmaceutka radzi: Niedoczynność tarczycy

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny kurcze zniknął mi panel z powiadomieniami o wpisach okno jest puste co się mogło stać?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@atjodla
1515073616-524e5bdb86ddd786-aaaaaa.jpeg
 
Do góry