reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

A ja dalej czekam na okres. Temperatura już spadla ponizej linii, mokro mi jakby jakis wodospad sie włączył. Chyba rozkreci sie dopiero jutro, a dzis moze jakies plamienie będzie. Niby wiedzialam ze nic z tego, a tak mnie dzisiaj jakos wkurza ten cykl.
Najzabawniejsze jest to, ze niby zalozyłam pół roku starań, ale tak na prawde myslalam ze się uda w max 3. Tym bardziej ze z synem wystarczyl doslownie jeden stosunek. Jeden jedyny. Moze to klucz do sukcesu. Wyposzczenie sie i bum, jeden zloty strzał?
Mam 27dc. 4dni do @ i .... zrobiłam test i .... jak to kiedyś jedna z dziewczyn napisała na forum "białe jak koszula starego Chajzera" [emoji53][emoji53]
Mnie pozytywny test wyszedl dopiero ponad tydzien po terminie @, a i tak myślalam ze to jakis wadliwy test, taki slaby byl ten cien.
No to ja witam jeszcze stary rok w kolejnym juz nawet nie wiem ktorym cyklu,chociaz mi cialo zadnych zludzen nie robilo,fakt okres jest dwa dni szybciej...co miesiac jest dwa dni szybciej lub jeden??chyba sobie odpuszcze do marca
Poczekaj jeszcze dziś do Ciebie dołacze.
 
reklama
A ja właśnie się dowiedziałam, ze mojej przyjaciółki siostra w ciąży jest i gadalam z nia przed weselem przyjaciółki (1.09), że jej wystarczy jeden stosunek w owu i ma dziecko, a ma juz 3synów i mówiła, ze skusiłaby się na dziecko, gdyby wiedziała na 100% , ze bd dziewczynka :D a teraz dowiaduje się, ze jest w ciąży ale więcej szczegółów dowiem się wieczorem jak przyjaciółka zadzwoni :)
A wczoraj byłam w Kauflandzie na zakupach i stała za mną jakaś para i wypakowuja zakupy a on mowi do niej : nie gnieć mojego syna a ona : a co to będzie w 9mies. Ciąży? A później tak patrzyłam, ze brzucha nie było widać, szczupła dziewczyna , ale fajnie , ze facet tak powiedział i sam wyciągał zakupy mimo , ze to początek ciąży [emoji3][emoji3]
 
Hejka moje kochane jak mija niedziela u was u mnie leniwie [emoji6], ogólnie u mnie poza tym że mnie piersi bolą od dwóch dni to nic mi nie dolega a @ za tydzień ma być no zobaczymy czy się wkoncu udało czy dalej lipa , mam nadzieję że wkoncu zaskoczy bo to 8 miesięcy mija odkąd się staramy , i już zaczyna mnie to męczyć [emoji58]
 
Hejka moje kochane jak mija niedziela u was u mnie leniwie [emoji6], ogólnie u mnie poza tym że mnie piersi bolą od dwóch dni to nic mi nie dolega a @ za tydzień ma być no zobaczymy czy się wkoncu udało czy dalej lipa , mam nadzieję że wkoncu zaskoczy bo to 8 miesięcy mija odkąd się staramy , i już zaczyna mnie to męczyć [emoji58]

A ja małe zakupy byłam zrobić i szukałam prezentu dla chrześnicy coś ze świnką Peppą , bo jest jej wielbicielką :D ale chyba zamówię przez Allegro coś ;)
Ja mam @ wiec kolejny cykl jak się nic nie uda to już zgłupiałam i nie wiem co dalej bo znowu miałam tabsy żeby zapalenie usunąć i jak nic nie wyjdzie to nie wiem, mam wizytę 2.01 dobrze, że kartkę znalazłam w portfelu bo już zapomniałam o niej :p tylko , że jedynie to co się na niej dowiem to to czy nie ma zapalenia czy coś tam zostało i nic więcej :/ czasami to mi się odechciewa tych starań bo czekać nie wiadomo ile na efekty :/
 
A ja małe zakupy byłam zrobić i szukałam prezentu dla chrześnicy coś ze świnką Peppą , bo jest jej wielbicielką :D ale chyba zamówię przez Allegro coś ;)
Ja mam @ wiec kolejny cykl jak się nic nie uda to już zgłupiałam i nie wiem co dalej bo znowu miałam tabsy żeby zapalenie usunąć i jak nic nie wyjdzie to nie wiem, mam wizytę 2.01 dobrze, że kartkę znalazłam w portfelu bo już zapomniałam o niej [emoji14] tylko , że jedynie to co się na niej dowiem to to czy nie ma zapalenia czy coś tam zostało i nic więcej :/ czasami to mi się odechciewa tych starań bo czekać nie wiadomo ile na efekty :/
Mam to samo kochana , mam nadzieję że wkoncu i my ujrzymy II kreseczki [emoji3]
 
reklama
Do góry