reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Witam się po świętach.
U mnie niestety cudu brak. W Wigilię przyszła @ z impetem. Przy okazji znów mi się skrócił cykl no i o... po nowym roku idę do lekarza :/
Słabo to tak jak u mnie tylko , że opóźniona przyszła właśnie dziś a już z cicha myślałam, że jednak coś bo tak dziwnie mokro było przed @ jak nigdy :confused:
 
reklama
Dziewczyny!!! Nie wiem czy skakać, czy ryczeć !
Zobaczyłam suwaczek i przekopałam się przez forum, żeby znaleźć ten post.
GRATULUJĘ!!!! :D
Dużo zdrowia dla Was!
Słabo to tak jak u mnie tylko , że opóźniona przyszła właśnie dziś a już z cicha myślałam, że jednak coś bo tak dziwnie mokro było przed @ jak nigdy :confused:
A no takie już podstępne te małpiszony są.
Ja mam dzieciowego dołka.

Byliśmy w święta u rodziny, gdzie kuzyn ma już w drodze czwarte dziecko i każde z inną partnerką. I jakieś zgrzyty wyczułam. Nie cieszy się z dziecka (trudno się cieszyć, jak na poprzednią trójkę nie ma z czego alimentów płacić), najlepiej o tym w ogóle nie rozmawiać, ogólnie takie jakieś napięcie. Smutno tak. Nas tu tyle jest chętnych na bobaska, a dla niektórych to problem :(
 
Nie odchodź tak całkiem stąd... [emoji3525][emoji3525] Przemyśl, odpocznij i wróć! [emoji176]
Żegnam się z Wami moje dziewczynki[emoji173]
Niestety ale nie mogę się dalej udzielać na forum, poprosiłam o usunięcie konta. Nie potrafię cieszyć się Waszymi ciążami, gdy moja wydaje mi się tak bardzo nierealna. Ja przeżyję Wasze ciążę, ciążę nowych dziewczyn, ale nie swoją. Całe Święta przepłakałam. Ja już nie mam siły. A wchodząc na forum czuję się jeszcze gorzej czytając Wasze wpisy o tym jak chwalicie się ciążą przed rodziną, znajomymi.
Może kiedyś i mi będzie dane się pochwalić taką wiadomością. Ale na pewno nie w najbliższym czasie.
Życzę Wam wszystkiego dobrego[emoji173]
Bądźcie szczęśliwe[emoji173]
 
Żegnam się z Wami moje dziewczynki[emoji173]
Niestety ale nie mogę się dalej udzielać na forum, poprosiłam o usunięcie konta. Nie potrafię cieszyć się Waszymi ciążami, gdy moja wydaje mi się tak bardzo nierealna. Ja przeżyję Wasze ciążę, ciążę nowych dziewczyn, ale nie swoją. Całe Święta przepłakałam. Ja już nie mam siły. A wchodząc na forum czuję się jeszcze gorzej czytając Wasze wpisy o tym jak chwalicie się ciążą przed rodziną, znajomymi.
Może kiedyś i mi będzie dane się pochwalić taką wiadomością. Ale na pewno nie w najbliższym czasie.
Życzę Wam wszystkiego dobrego[emoji173]
Bądźcie szczęśliwe[emoji173]

Rozumiem.... Ja również życzę Ci wszystkiego dobrego [emoji813]️
 
Azulka szkoda, że odchodzisz... mam nadzieję jeszcze ,że wrócisz do nas.. z dobrymi wiesciami:)

Moja mała dziś kończy roczek [emoji7] kiedy to zlecialo? A jutro imprezka urodzinowa[emoji16]

No i według kalendarzyka @ powinna być za 4 dni . Ciekawe czy przyjdzie , od paru dni boli mnie podbrzusze jak na @... więc oby mnie nie zaskoczyła np jutro [emoji23]
 
Żegnam się z Wami moje dziewczynki[emoji173]
Niestety ale nie mogę się dalej udzielać na forum, poprosiłam o usunięcie konta. Nie potrafię cieszyć się Waszymi ciążami, gdy moja wydaje mi się tak bardzo nierealna. Ja przeżyję Wasze ciążę, ciążę nowych dziewczyn, ale nie swoją. Całe Święta przepłakałam. Ja już nie mam siły. A wchodząc na forum czuję się jeszcze gorzej czytając Wasze wpisy o tym jak chwalicie się ciążą przed rodziną, znajomymi.
Może kiedyś i mi będzie dane się pochwalić taką wiadomością. Ale na pewno nie w najbliższym czasie.
Życzę Wam wszystkiego dobrego[emoji173]
Bądźcie szczęśliwe[emoji173]
Rozumiem twoja decyzję ale mimo to bardzo Ci kibicuje żeby i tobie się powiodło z fasolką i jeśli tylko się uda wracaj tu jak najszybciej. Dużo siły i wiary dla Was trzymaj się kochana
 
reklama
Azulka szkoda, że odchodzisz... mam nadzieję jeszcze ,że wrócisz do nas.. z dobrymi wiesciami:)

Moja mała dziś kończy roczek [emoji7] kiedy to zlecialo? A jutro imprezka urodzinowa[emoji16]

No i według kalendarzyka @ powinna być za 4 dni . Ciekawe czy przyjdzie , od paru dni boli mnie podbrzusze jak na @... więc oby mnie nie zaskoczyła np jutro [emoji23]
Zdrowka dla Twojej malej pannicy :D
 
Do góry