reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Ja też często w 2 połowie cyklu myślę, żeby nic co by mogło zaszkodzić nie robić. Ale z drugiej strony myślę sobie, że takie podporządkowywanie życia pod ewentualną ciąże, w którą nie wiadomo kiedy się zajdzie jest nienormalne :)

Z tym się właśnie zgodzę, bo można niezłe fiksować i jak tu dać radę w kolejnych cyklach
 
reklama
Ja dziś 28dc, 9dpo i szyjka mega twarda i pojawił się śluz idealnie przezroczysty i rozciągliwy na kilka cm - zgłupiałam. To chyba znak, ze @ nadchodzi, bo i podbrzusze boli a rano czułam takie jakby przechodzące szpilki. Te „szpilki „ zawsze mam przy @
Także ja już luzuje i przestaje o tym myśleć.
Wzięłam właśnie melatoninę, bo od jakiegoś czasu mam problem z bezsennością.

Dobrej nocy dziewczyny!
 
Też o tym myślałam, ale zastanawiam się czy to nie przerost formy nad treścią. Znasz kogoś kto używa tego ?
Szwagierka, i już tyle potraw z tego jadłam i naprawdę super:) szaszłyki, sałatki , ciasta ciasto na pizze na początku"po co ci to" A teraz sama się przekonalam :) jeszcze ma 1 starsza córkę 10lat i bliźniaczki 3 latka i zupka i obiad w 30 min zrobione :) bo możesz jednocześnie gotować zupę i np na górze mięsko się dusi coś jak parowar :) dla mnie super i nie trzeba blenderow mikserow bp wszystko jest w jednym :) aa i jeszcze drinki są fajne i kawa mrożona:) bo niby noże ostrza się przez kostki lodu :)
 
reklama
7 dni do okresu,przynajmniej test ciazowy byl dla mnie laskawy i byl odrazu bialutki,nie dawal zadnych nadziei glupich;)
 
Do góry