reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Ja dzisiaj zaczynam nowy cykl nawet się cieszę bo mogę ruszyć z badaniami;-) ;) Wczoraj zamówiłam swojemu partnerowi tabletki z korzenia maca,chociaż dopiero będzie robił badania ale czytałam o nich tyle dobrego że się skusiłam,czy któraś z was ma jakieś doświadczenie z tymi tabletkami czy faktycznie pomagają?
Mój oprócz macy brał jeszcze wiele innych także nie wiem czy sama pomoże. Lekarze zalecają ja dodatkowo do podstawowej suplementacji
 
reklama
Ja dzisiaj zaczynam nowy cykl nawet się cieszę bo mogę ruszyć z badaniami;-) ;) Wczoraj zamówiłam swojemu partnerowi tabletki z korzenia maca,chociaż dopiero będzie robił badania ale czytałam o nich tyle dobrego że się skusiłam,czy któraś z was ma jakieś doświadczenie z tymi tabletkami czy faktycznie pomagają?
Moj mąż bral macę. Ale odstawil bo strasznie go brzuch bolal po tych tabletkach. Ale ponoc pomagaja na płodność. Chociaz ja po takim czasie staran jaki jest u Was bardziej sklonila bym sie do kupna tabletek takich typowo na poprawę nasienia np Profertil, FertilMen
 
No skoro przeszło na chwilę tzn że ciepło pomaga :) to może warto zainwestować w taki termofor ? A w podbramkowej sytuacji to moja koleżanka nalewała ciepłą wodę do butelki plastikowej i sobie grzała tak brzuch ;)
Ja tak ostatnio robilam![emoji23] bo nie moglam znalezc termoforu[emoji13] znalazlam go dopiero jak juz nie byl mi potrzebny[emoji12]
 
Ja też często w 2 połowie cyklu myślę, żeby nic co by mogło zaszkodzić nie robić. Ale z drugiej strony myślę sobie, że takie podporządkowywanie życia pod ewentualną ciąże, w którą nie wiadomo kiedy się zajdzie jest nienormalne :)

No ja też właśnie tak myślałam wcześniej, a nie będę brać mocnych tabletek na ból brzucha bo co jak jestem w ciąży ? Jak szłam na zabiegi fizjoterapeutyczne to też myślę sobie a co jak jestem w ciąży i zaszkodzi? i tak w kółko, co okazja to się wystrzegałam, a teraz w tym miesiącu sobie powiedziałam,że @ i tak pewnie przyjdzie, żeby się nie nastawiać no i przyszła punktualnie :p
 
reklama
Do góry