reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Ja nie testuje [emoji12] bo czuje @ za rogiem... jestem wzdeta jak balon [emoji12] słodkie pochlaniam.... [emoji38] także...
 
reklama
A nie za wczesnie na testy? Mowilas ze okres masz miec 5 grudnia? To kupa czasu jeszcze[emoji39]

Wiem wiem [emoji85] ale jak tu się powstrzymać? Jeszcze jak w aptece promocja [emoji23]
4 bądź 5 grudnia powinien być @, ale ja się niecierpliwe, bo jak by się nie udało teraz to bym sobie na spokojnie dokończyła zabiegi a tak się boje iść
 
Wiem wiem [emoji85] ale jak tu się powstrzymać? Jeszcze jak w aptece promocja [emoji23]
4 bądź 5 grudnia powinien być @, ale ja się niecierpliwe, bo jak by się nie udało teraz to bym sobie na spokojnie dokończyła zabiegi a tak się boje iść
A co to za zabiegi? Dobrze pamiętam, że coś z nogami ?:)
 
Wiem wiem [emoji85] ale jak tu się powstrzymać? Jeszcze jak w aptece promocja [emoji23]
4 bądź 5 grudnia powinien być @, ale ja się niecierpliwe, bo jak by się nie udało teraz to bym sobie na spokojnie dokończyła zabiegi a tak się boje iść
Ja tez jutro testuje,zle sie czuje i chce brac tabletki na przeziebienie,wole wiedziec jesli cos,ale u mnie tez 5 grudnia
 
reklama
Do góry