reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Endermologia z falą radiową na brzuch i boczki :) zrobiłam 2 x i JesCze zostały mi 2 zabiegi do końca a dostałam info z gabinetu, ze nawet przy podejrzeniach ciąży jest to niebezpieczne [emoji853] wiec lepiej przyjść od razu po @
To mogłaś umówić się od razu po @ skoro to takie niebezpieczne :) nieraz beta nie wychodzi nawet w tym 10dpo [emoji848] bo różnie bywa , owulacja się może przesunąć , a wtedy kiepsko
 
reklama
Ja 5 dni do @ korci testować ale kurde po pierwsze szkoda mi kasy na testy po drugie tyle razy już się nakręcałam ze szok. Cycki już mnie mniej bola a po owu tak bolały mega jak bym miała siniaki a teraz już prawie w ogóle no i objawowo zero. Sluz jakiś tam jest ale jak zawsze przed @ wiec raczej kolejny cykl stracony. Czekam cierpliwie do dni @ jak nie przyjdzie to wtedy zateatuje dopiero a w sumie mogłaby przyjść @ bo sylwester fajny się szykuje [emoji28] robie lata 80 przebieranie imprezka sylwestrowa u nas w domu wiec wole pic ;p a już tyle czekam na dzidzie ze dwa miesiące mnie nie zbawia :/
 
Tzn mój ma, ale juz zdezelowaną [emoji23][emoji23] i tak szukam czegoś [emoji2] a jaki to model masz?
O taki :)
P_20181128_192755.jpg
 

Załączniki

  • P_20181128_192755.jpg
    P_20181128_192755.jpg
    60,8 KB · Wyświetleń: 369
reklama
Do góry