reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Rzeczywiście testowa znacznie jaśniejsza. Chyba trafiłaś z boboseksami idealnie. Teraz tylko czekać na efekty [emoji177][emoji1307]

Czy owulacja była na 100% to tego nie wie nikt, ale przynajmniej jakiś tam cień wiary jest, ze może się udać [emoji16] ale weź tu poczekaj na @ albo testowanie teraz [emoji85]
 
reklama
Wszędzie są paski poza elektronicznymi :)

Ale tu jest taka dodatkowa gąbka po prawej ktora chyba wchłania nadmiar moczu. Te zwykle paskowe nigdy mi nie chciały wyjść. Wczoraj jak płytkowy był pozytywny to paskowy zalany cały czerwony i nic więcej [emoji85]
IMG_5962.JPG
 

Załączniki

  • IMG_5962.JPG
    IMG_5962.JPG
    236,1 KB · Wyświetleń: 300
Hej. Daj znać co mówił gin :) ja wczoraj robiłam test i druga kreska zciemniała
powiem powiem co mi powie :p:p
ja mam obawy ze bede miala bezowulacyjny cykl bo tam mam na jednym poziomie jak na razie ... wiec tym bardziej ciekawe co mi powie. Pierwszy raz ide do gina faceta wiec mnie troche to stresuje :p
 
Ale tu jest taka dodatkowa gąbka po prawej ktora chyba wchłania nadmiar moczu. Te zwykle paskowe nigdy mi nie chciały wyjść. Wczoraj jak płytkowy był pozytywny to paskowy zalany cały czerwony i nic więcej [emoji85]Zobacz załącznik 918038
Nom one mają takie gąbki ale zawsze się zastanawiałam czemu paskowe trzeba moczyc a tutaj wystarczy 3 krople mówię o ciążowych bo owulacyjnych takich nigdy nie miałam a dużo dałaś za nie ?
 
To dziwne ale w tamtym ty ok 15-16 zł a wczoraj ponad 20. Chociaz mam taka apteke gdzie zawsze są po 13 zł także super cena moim zdaniem i masz testy od ręki ;)
 
reklama
Do góry